وزیر بهداشت به لرستان وارد شد | اتاق خبر
کد خبر: 310902
تاریخ انتشار: 1 بهمن 1394 - 16:54
صبح امروز؛
گروه اجتماعی: وزیر بهداشت و هیئت همراه جهت بازدید از بیمارستان‌های استان و افتتاح چند پروژه عمرانی صبح امروز، یکم بهمن وارد استان لرستان شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از ایکنا سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت  ساعت 9:30 بازدید از بیمارستان ابن‌سینای شهرستان دلفان و ساعت 10 صبح بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان سلسله را در برنامه خود دارد.
ساعت 11 دانشکده دندانپزشکی شهرستان خرم‌آباد با حضور وزیر بهداشت افتتاح می‌شود و پس‌ از آن ساعت 11:45 افتتاح دانشکده داروسازی، سلف‌سرویس مرکزی، سالن ورزشی و مسجد الزهرا(س) در پردیس کمالوند توسط وزیر بهداشت به‌عمل می‌آید.
وزیر بهداشت ساعت 14 تا 16 سفر به شهرستان ازنا و بازدید از بیمارستان امام علی(ع) و پروژه‌های نیکوکاران سلامت را در برنامه خود دارد و پس‌ از آن ساعت 16 برای بازدید از بیمارستان‌های جدید و قدیم و دانشکده پرستاری الیگودرز در این شهرستان حضور پیدا می‌کند.
ساعت 20:30 نشست هم‌اندیشی با خیرین سلامت با حضور وزیر بهداشت در استانداری لرستان انجام می‌شود و در روز دوم سفر وزیر بهداشت، ساعت 7:30 بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) و دانشکده پرستاری شهرستان پلدختر به عمل می‌آید.
وزیر بهداشت در روز دوم به شهرستان کوهدشت سفر می‌کند و با حضور وی ساعت 9:45 اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان افتتاح می‌شود.
مراسم انعقاد قرارداد و تفاهم‌نامه‌های مختلف فی‌ مابین وزارت بهداشت، قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء، استانداری و دانشگاه ساعت 12:30 در دفتر استاندار لرستان نیز از دیگر برنامه‌های وزیر بهداشت است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید