شما اول ایرانی شو ، بعد از این حرفها بزن! | اتاق خبر
کد خبر: 310929
تاریخ انتشار: 2 بهمن 1394 - 04:16
پاسخ تند محمد نوازی به گفته های برانکو
خبر آنلاین نوشت: محمد نوازی در گفت و گو با خبرآنلاین به گفته های برانکو ایوانکویچ پاسخ داد.

اتاق خبر - محمد نوازي به آينده استقلال اميدوار است و با اعتماد به نفس خاصي از موفقيت‌هايي حرف مي‌زند كه در پيش است! مربي - آناليزور آبي‌پوشان از حرف‌هاي برانكو كه گفته است استقلال يك‌سوم پرسپوليس هم موقعيت خلق نكرد، ناراحت بود و جوابش را داد.

* شرايط اين روزهاي استقلال چگونه است؟

خوب!

* خوب است، فقط همين...

تمرينات خوبي را پشت سر گذاشته‌ايم. تمريناتي كه بيشتر بر پايه بدنسازي استوار بود و براي اين كه قواي جسماني بازيكنان را بالا ببريم، چاره‌اي جز اين نداشتيم. البته دوران بدنسازي به اتمام رسيد و فشار تمرينات كاهش پيدا كرد، حالا براي اين كه بچه‌ها را در شرايط مسابقه قرار دهيم، چند بازي تداركاتي را در دستور كار قرار داديم. اولين جدال‌مان برابر اميدهاي‌مان بود و فردا رودرروي تيم ملي دانشجويان قرار مي‌گيريم.

* پرويز مظلومي در تمرين استقلال غايب بود.

خب كه چي؟!

* اين غيبت، حاشيه‌ها و شايعاتي را به همراه داشت؛ شايعه قهر سرمربي استقلال.

نه آقا، از اين خبرها نيست و پرويزخان هم كسالت شديدي داشت و هم اين كه دنبال برخي امور بود، به همين علت نتوانست در تمرين شركت كند. اين شايعات وجود خارجي ندارد و باور نكنيد. مظلومي تمام فكر و ذهنش معطوف به موفقيت استقلال است.

* استقلال در فصل نقل و انتقالات توفيق چنداني نداشت.

به هر حال دنبال بازيكناني بوديم تا تيم را تقويت كنيم اما نشد. برخي از بازيكنان پول زيادي طلب كردند و برخي ديگر باشگاه‌شان اجازه حضور در استقلال را نداد.

* فقط مي‌توانيد بازيكن خارجي جذب كنيد.

دنبال اين موضوع هستيم و بايد بازيكن خارجي را بگيريم كه بتواند به استقلال كمك كند. يك بازيكن مدنظر ماست و در صورتي كه شرايط فراهم شود، به ايران مي‌آيد.

* استقلال بازي سختي را برابر ذوب‌آهن پيش رو دارد.

اين يكي از جدال‌هاي سرنوشت‌ساز استقلال در راه قهرماني است. ذوب‌آهن يكي از رقيبان اصلي آبي‌پوشان محسوب مي‌شود و مي‌توان گفت اين بازي 6 امتياز دارد. اگرچه بازي در خانه حريف برگزار مي‌شود اما تيم ما نيز آمادگي لازم را داشته و از توان بالايي برخوردار است، به اميد خدا مي‌رويم تا بتوانيم با يك نتيجه مطلوب زمين را ترك كنيم.

* برانكو گفته استقلال يك‌سوم پرسپوليس هم موقعيت خلق نكرد؟

برانكو اول ايراني شود، بعد حرف بزند. ايشان نمي‌داند حد و اندازه استقلال و پرسپوليس كجاست. زدن اين حرف‌ها اصلاً خوب نيست و نبايد اين‌گونه صحبت‌ها را مطرح كرد. استقلال و پرسپوليس از تيم‌هاي مطرح و پرطرفدار فوتبال ايران هستند. توهين، اشتباه است. ما همواره براي پرسپوليس احترام ويژه‌اي قائل بوده‌ايم و حرفي را بر زبان نمي‌آوريم كه باعث رنجش خاطر شود.

* رضا احدي هم به خاك سپرده شد.

رضا احدي از فوتباليست‌هاي بزرگ اين مملكت بود كه به حق واقعي‌اش نرسيد. او براي استقلال زحمات زيادي كشيد و من نمايش‌هاي خوبش را به خاطر دارم. او غريبانه رفت و كاش قبل از اين كه فوت مي‌كرد و زنده بود، قدرش را مي‌دانستيم. كاش به پيشكسوت‌ها تا زماني كه هستند، بها مي‌داديم. درگذشت آقارضا كه از همه جهات نمونه و دوست‌داشتني بود، يك ضايعه بزرگ براي فوتبال ايران است. از صميم قلب فقط دعا مي‌كنم خداوند بزرگ به خانواده احدي صبر بدهد. 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید