فعالیت ۵۰ هزار نفر در ورزشی ووشو | اتاق خبر
کد خبر: 311034
تاریخ انتشار: 2 بهمن 1394 - 16:11
دبیر فدراسیون ووشو خبر داد
دبیر فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران از فعالیت ۵۰ هزار نفر در این رشته ورزشی در کشور خبر داد و گفت: ۲۰۰ نفر از این ورزشکاران دارای مدال جهانی و آسیایی هستند.

دبیر فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران از فعالیت ۵۰ هزار نفر در این رشته ورزشی در کشور خبر داد و گفت: ۲۰۰ نفر از این ورزشکاران دارای مدال جهانی و آسیایی هستند.
به گزارش اتاق خبر و به نقل از مهر، محمود متدین شامگاه پنج شنبه در آیین تقدیر و تجلیل از ووشوکاران تیم شهرداری دامغان به عنوان قهرمان مسابقات لیگ دسته یک کشور که در تالار همایش های هلال احمر دامغان برگزار شد، با اشاره به فعالیت ۵۰هزار ووشوکار در کشور، افزود: فدراسیون ووشو برای تقویت این ورزش در ابعاد ملی و جهانی برنامه جامعی تدوین کرده است.

وی از برگزاری مسابقات جوانان انتخابی تیم ملی ووشو جمهوری اسلامی ایران از ۱۸ الی ۲۱ بهمن ماه جاری به میزبانی شاهرود خبرداد و اظهار داشت: در این دوره از مسابقات ۶۰۰ نفر از ووشوکاران حضور خواهند داشت.

دبیر فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه استعدادیابی از مهمترین برنامه های این فدراسیون است، گفت: تلاش ما این است که بتوانیم از تمام ظرفیت های شهرستانها در راستای تقویت ورزش وو استفاده کنیم.

اجرای ۲۰۰ ویژه برنامه ورزشی در دهه فجر استان سمنان

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان نیز در این آیین از اجرای ۲۰۰ ویژه برنامه ورزشی در دهه فجر استان خبر داد و افزود: تا پایان سال میزبان ۱۲ مسابقه کشوری خواهیم بود.

فرزاد فتاحی با تقدیر از ووشوکاران دامغانی تصریح کرد: باید به سمتی حرکت کنیم که این تیم تقویت شود و خانه ووشو شهرداری دامغان هم به زودی کلید بخورد.

وی با یادآوری توانایی و ظرفیت های خوب ورزش در شهرستان دامغان، گفت: تیم ووشو شهرداری دامغان با حمایت فدراسیون ووشو به عنوان هدیه به یک سفر خارجی خواهند رفت.

ورزشکاران دامغانی نیازمند حمایت و هدایت

رییس شورای اسلامی شهر دامغان نیز در این آئین با تاکید بر اینکه ورزشکاران دامغانی نیازمند حمایت و هدایت هستند، افزود: شهرداری و شورای اسلامی فراتر از وظایف خود از ورزش شهرستان حمایت می کنند و انتظار آن داریم اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان نیز از ورزش شهرستان حمایت بهتری داشته باشد.

رضا ناصری اضافه کرد: شهرداری دامغان سالانه ۷۰میلیون تومان اعتبارات دولتی دارد ولی با حمایت و همراهی شورای اسلامی شهر، توانست از ورزش شهرستان نیز حمایت کند.

وی با اشاره به اینکه ورزش هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است، اظهار داشت: دولت باید به این حوزه نگاه ویژه تری داشته باشد.

مجتبی ایمانیان رییس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر دامغان از اختصاص ۱۸۰ میلیون ریال اعتبار به باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری این شهر خبرداد و افزود: امیدواریم با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان تیم ووشو این باشگاه بتواند در تمام عرصه ها خوب بدرخشد.

در این آیین از مربی، سرپرست و ورزشکاران تیم ووشو شهردار ی دامغان با اهداء لوح و جوایزی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

منبع: مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید