آبی‌پوشان بخوانند و بدانند مظلومی عاشق بازیکنان دریبل‌زن است | اتاق خبر
کد خبر: 311477
تاریخ انتشار: 4 بهمن 1394 - 05:44
خبر ورزشی نوشت: پرویز مظلومی علاقه زیادی به بازیکنان دریبل زن دارد.

اتاق خبر - در ورزش فوتبال تكنيك‌هاي زيادي وجود دارد كه باعث شده اين رشته مورد توجه مخاطبان قرار بگيرد و بيش از ساير رشته‌ها هوادار داشته باشد. بدون شك سرآمد اين تكنيك‌ها «دريبل» است؛ روشي كه نه تنها مي‌تواند باعث تقويت روحي بازيكنان خود و تخريب مدافعان حريف شود بلكه در تنگناها و شرايط سخت چاره‌ساز است.

در فوتبالي كه هر روز قدرت بدني و فيزيك بازيكنان بالاتر مي‌رود و به همان نسبت تعداد بازيكنان تكنيكي كم مي‌شود، فوتباليست‌هاي دريبل‌زن نادر هستند و مورد توجه مربيان.

يكي از اين مربيان، پرويز مظلومي است كه گفته مي‌شود عاشق بازيكنان تكنيكي و دريبل‌زن است. سرمربي استقلال بازيكني را در خط مياني و حمله مي‌پسندد كه بتواند جدال يك به يك را به راحتي و با دريبل به نفع تيمش تمام كند.

محسن كريمي با وجود قد كوتاه اما به دليل داشتن سرعت و تكنيك دريبل‌زني، مورد توجه سرمربي استقلال است. سجاد شهباززاده و جابر انصاري هم از جمله بازيكنان مورد علاقه مظلومي هستند.

بر همين اساس هم مهدي مؤمني به استقلال پيوست و شنيديم پرويز مظلومي هم به شدت از او راضي است.

جالب‌تر مي‌شود وقتي بدانيد بر اساس آناليزهاي انجام شده، مهدي مؤمني 4 بار در بازي ملوان انزلي و استقلال تهران به قلب دفاع حريف زد و 3 مرتبه هم موفق ظاهر شد.

البته خود پرويز مظلومي در دوران بازي زياد دريبل‌زن نبود و بيشتر مهاجمي سرزن، قدرتي و چهارچوب‌شناس به شمار مي‌رفت اما در زمان مربيگري بيشتر بازيكنان تكنيكي و دريبل‌زن را مي‌پسندد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید