فرهنگسرای بانوان زنجان افتتاح می شود | اتاق خبر
کد خبر: 311734
تاریخ انتشار: 5 بهمن 1394 - 07:43
شهردار زنجان:
شهردار زنجان از افتتاح فرهنگسرای بانوان این شهر همزمان با ایام‌الله دهه فجر خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

اتاق خبر- شهردار زنجان از افتتاح فرهنگسرای بانوان این شهر همزمان با ایام‌الله دهه فجر خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

حبیب ملایی یگانه ظهر یکشنبه در جلسه کارگروه هماهنگی برنامه‌هایی دهه فجر از افتتاح فرهنگسرای بانوان در این دهه خبر داد و افزود: خوشبختانه راه‌اندازی فرهنگ سرای بانوان باعث ارتقای فعالیت‌های فرهنگی و هنری آنها می‌شود.

شهردار زنجان گفت: این طرح با منابع استانی تکمیل و تجهیز شده است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان نیز در این جلسه از برگزاری یادواره ۴۲۸ شهید دانش‌آموز در ایام دهه فجر خبر داد و گفت: این برنامه ششم بهمن‌ماه جاری در سالن زیتون جهاد کشاورزی برگزار می‌شود.

صالحی تأکید کرد: هدف از برگزاری این همایش انتقال ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب به نسل جوان، آشنایی بافرهنگ ایثار و شهادت، الگو سازی از شهیدان است.

وی ضمن بیان اینکه برای اولین بار یادواره دانش آموزان شهید در استان زنجان برگزار می‌شود، افزود: یادواره ۴۲۸ شهید نوجوان استان با عنوان «ستاره‌های بی غروب» توسط اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با مشارکت استانداری، اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ  ارشاد اسلامی استان زنجان هم در این نشست افزود: از ۱۴ تا ۱۹ بهمن‌ماه هر روز در یکی از شهرستان‌های استان جشن انقلاب برگزار می‌شود.

ناصر مقدم تصریح کرد: در این میان در هفت شهرستان زنجان جشن انقلاب برگزار می‌شود.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید