بانک مرکزی در نظات بر مؤسسات مالی و اعتباری ناتوان است | اتاق خبر
کد خبر: 312810
تاریخ انتشار: 8 بهمن 1394 - 12:11
عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: مردم باید نسبت به سرمایه‌گذاری در مؤسسات دقت و توجه لازم را داشته باشند تا متضرر نشوند.

اتاق خبر: عزت‌الله یوسفیان‌ملا عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از بررسی سرمایه‌گذاری در مؤسسات مالی و اعتباری غیرمجاز از سوی مردم در جلسه هفته آینده این ستاد خبر داد و گفت: مردم و سرمایه‌‌گذاران باید نسبت به سرمایه‌گذاری در مؤسسات مالی و اعتباری و هوشیار باشند و از صحت مجوز فعالیت آنها اطلاعات لازم را کسب کنند.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ وی یکی از راه‌های کسب اطلاع از مجوز فعالیت مؤسسات مالی و اعتباری را سایت اینترنتی بانک مرکزی دانست و افزود: بهتر است مردم و کسانی که قصد سرمایه‌گذاری در مؤسسات مالی و اعتباری را دارند، پیش از سرمایه‌گذاری به سایت اینترنتی بانک مرکزی مراجعه کرده و از مؤسسات اعتباری دارای مجوز قانونی فعالیت مطلع شوند.

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در پاسخ به این سؤال که چرا بانک‌ مرکزی نظارتی بر مجوز بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری ندارد، تصریح کرد: بانک مرکزی در جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی همواره عنوان می‌کند که از کنترل و نظارت بر مؤسسات مالی و اعتباری ناتوان است، بنابراین مردم باید نسبت به سرمایه‌گذاری در این مؤسسات دقت و توجه لازم را داشته باشند تا متضرر نشوند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید