مسئولان توجه بیشتری به هنرمندان قم داشته باشند | اتاق خبر
کد خبر: 313055
تاریخ انتشار: 9 بهمن 1394 - 19:43
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با بیان اینکه هنرمندان بزرگی از قم به کشور معرفی شدند، گفت: مسئولان باید اهتمام بیشتری به هنرمندان قمی داشته باشند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با بیان اینکه هنرمندان بزرگی از قم به کشور معرفی شدند، گفت: مسئولان باید اهتمام بیشتری به هنرمندان قمی داشته باشند.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از مهر، حجت الاسلام عباس دانشی شامگاه پنجشنبه در مراسم اختتامیه هفدهمین جشنواره فیلم، عکس و فیلمنامه استان قم که در تالار شهید آوینی برگزار شد، اظهار داشت: از اینکه میزبان جمع بزرگ و ارجمند فعالان حوزه فیلم و عکس و پدید آورندگان آثار فاخر هستیم بسیار خوشحالیم.

وی گفت: ۳۰ سال از تشکیل انجمن سینمای جوان قم می‌گذرد و در این مدت هنرمندان در عرصه‌های مختلف چون فیلم و عکس از قم به کشور معرفی شدند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم کارنامه انجمن سینمای جوان در این استان را بسیار درخشان توصیف کرد و افزود: جشنواره هفدهم فیلم و عکس قم از جمله موفق‌ترین اقدامات این انجمن بوده است.

وی با بیان اینکه فرهنگ و ارشاد به حوزه هنر و سینما توجه شایانی دارد، گفت: از استاندار و دیگر مسئولان تقاضا داریم تا به استعدادهای پویایی که در قم وجود دارند توجه بیشتری داشته باشند.

حجت الاسلام دانشی تصریح کرد: ارسال ۱۵۰ فیلم کوتاه، ۷۷ فیلمنامه و ۵۰۰ قطعه عکس به دبیرخانه جشنواره فیلم، عکس و فیلم‌نامه استان قم، نشان از استقبال هنرمندان قمی از رویدادهای هنری است.

برگزاری جشن ۳۰ سالگی انجمن سینمای جوان قم

وی ضمن بیان برگزاری جشن ۳۰ سالگی انجمن سینمای جوان قم از مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران خواست تا اهتمام بیشتری به هنرمندان قمی داشته باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم از استقبال خوب مردم قم از هنر خبر داد و گفت: ۱۲ هزار نفر در قم از تئاتر تاج عروس خاله و خروس که اخیرا بر روی صحنه بود دیدن کردند.

وی در خصوص نمایشگاه قم که امسال در مصلای قم برگزار می‌شود، گفت: این نمایشگاه باید سه برابر سال‌های گذشته ظرفیت داشته باشد.

حجت الاسلام دانشی از همکاری و تعامل استانداری برای پیشبرد هنر درقم خبر داد و افزود طی یک ماه گذشته بیش از ۱۰ جلسه برای افتتاح تالار مرکزی قم برگزار شده است.

وی عنوان کرد: امیدوارم سال ۹۵ سال اختصاص بودجه به هنرمندان قم باشد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید