امارات خلبانان خطوط هوایی مالزی را استخدام می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 313308
تاریخ انتشار: 10 بهمن 1394 - 16:07
هواپیمایی امارات اعلام کرد که برای استخدام خلبانان خطوط هوایی مالزی آماده است.

اتاق خبر:  عدنان کاظم، معاون ارشد بخش منطقه‌ای خط هوایی امارات گفت که این خط هوایی مستقر در دوبی تصمیم دارد تا به منظور توسعه فعالیت‌هایش خلبانانی از دیگر خطوط هوایی جهان استخدام کند.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا؛ وی تصریح کرد: ما قصد داریم تا تعدادی از خلبانان خطوط هوایی مالزی را جذب هواپیایی امارات کنیم اما هنوز جزئیات این طرح از جمله تعداد خلبانان و زمان انجام این طرح مشخص نیست.

در همین حال تیری آنتینوری، معاون اجرایی خط هوایی امارات اظهار کرد که این خط هوایی تصمیم دارد با همکاری وزارت گردشگری مالزی توریست‌هایی از آسیای غربی، آفریقا و اروپا که قصد سفر به مالزی دارند را از طریق هاب خود در دوبی به مالزی منتقل کند.

وی گفت: منطقه آسیای جنوب شرقی از اهمیت بالایی برای خط هوایی امارات برخوردار است و این خط هوایی برنامه‌های بلندمدتی برای این منطقه به ویژه مالزی دارد.

خطوط هوایی مالزی به دلیل حوادث پیش آمده برای دو هواپیمایش با بحران عمیقی روبرو است و بسیاری از کارمندان خود را اخراج کرده است.

این خط هوایی همچنین تصمیم گرفته‌ است تا با هدف کاهش هزینه‌ها برخی از مسیرهای هوایی خود از جمله پروازها به چند کشور اروپایی را متوقف کند.

در همین حال مالزی ایرلاینز قصد دارد از روز 15 فوریه سال جاری پرواز خود بین کوالالامپور و دوبی را متوقف کند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید