یکپارچه‌سازی مخابرات تا اسفند تمام می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 313316
تاریخ انتشار: 10 بهمن 1394 - 16:47
سرپرست مخابرات ایران با اشاره به اجرای طرح همگرایی ثابت و سیار گفت: در ساختار جدید، مخابرات می‌بایست سبد محصولی را به مشترک ارائه کند که تمامی نیازهای ارتباطی او را تامین کند و این تنها با یکپارچه‌سازی و تمرکز در ارائه خدمات متنوع امکانپذیر است.

اتاق خبر: اسدالله دهناد یکپارچه‌سازی در شرکت مخابرات ایران را در راستای اجرای طرح همگرایی ثابت وسیار دانست و گفت: در ساختار جدید، ماموریت‌های شرکت مخابرات ایران تغییر می‌کند و افزایش می‌یابد.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ وی اظهار داشت: وضعیت فعلی شرکت حساس است و باید برای حفظ و توسعه آن در چنین شرایطی تحولی در شرکت صورت گیرد؛ تحولی که لازمه ارتقای بهره‌وری در شرکت است و در آن نوعی وحدت سازمانی و یکپارچگی ایجاد می‌کند.

سرپرست مخابرات ایران افزود: بر این اساس و با توجه به نظر مشاوران خارجی و بررسی‌های کارشناسی بر نحوه مدیریت و عملکرد شرکت، هیات مدیره، مدیران ارشد شرکت را مکلف کرد تا یک ساختار یکپارچه کشوری برای مخابرات طراحی و ارایه کنند.

دهناد هدف از اجرای طرح یکپارچه‌سازی در مخابرات را کاهش چشم‌گیر هزینه‌ها، چابک‌سازی سازمان و تقویت انگیزه‌های شغلی و رضایتمندی مشتریان از ارایه خدمات متنوع و متمرکز دانست و گفت: در حال حاضر این طرح با تدوین پیش‌نویس شرح وظایف و تعیین حدود اختیارات مدیران عامل استان‌ها برای دوره بعد از اجرای طرح، تهیه پلان اجرایی و پیشنهاد اجرایی برای سمت سازمانی و میزان حقوق اعضای هیات مدیره شرکت‌های مخابرات استانی در حال پیاده‌سازی است.

وی اظهار امیدواری کرد که پیاده‌سازی این طرح تا اسفند ماه 1394، به پایان برسد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید