رد رشوه 500 میلیونی سوداگر مرگ از سوی ماموران پلیس پایتخت | اتاق خبر
کد خبر: 314286
تاریخ انتشار: 13 بهمن 1394 - 15:45
ایسنا نوشت: رئیس پازرسی پلیس پایتخت از رد رشوه 500 میلیون ریالی توسط ماموران وظیفه شناس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دو سوداگر مرگ خبر داد.

اتاق خبر - سرهنگ سید جعفر حسینی در این باره اظهار کرد: براساس شکایت های شهروندان ساکن جنوب غرب تهران مبنی بر فعالیت دو توزیع کننده حرفه ای مواد مخدر و سلب آسایش از شهروندان این محدوده، تیمی از ماموران پایگاه دهم برای شناسایی مخفیگاه این متهمان وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: طی تحقیقات انجام شده مشخص شد این متهمان دو برادر به نام های " کیوان" و" کامران" از توزیع کنندگان حرفه ای و سابقه‌دار هستند که از مدت‌ها قبل اقدام به توزیع مواد مخدر در بخش های مختلف این محدوده می‌کنند و بارها به اتهام این جرم به زندان افتاده‌اند، اما هر بار پس از آزادی اقدامات خود را از سر گرفته اند.

وی عنوان کرد: با شناسایی مخفیگاه متهمان در منطقه "فلاح" ماموران بلافاصله برای دستگیری آنها وارد عمل شده و محل مورد نظر را زیر نظر گرفتند تا اینکه شب گذشته مشاهده کردند یکی از متهمان با یک خودروی پژو 206 قصد ورود به منزل را داشت که با مشاهده پلیس از خودرو پیاده شده و سعی کرد با انجام فنون رزمی به سمت ماموران حمله کند که ماموران نیز با انجام فنون رزمی و دفاع شخصی وی را بازداشت کردند.

براساس گزارش سایت پلیس، رئیس بازرسی پلیس پایتخت بیان کرد: با دستگیری متهم، ماموران بلافاصله در یک عملیات غافلگیرانه وارد مخفیگاه آنان شده و برادر متهم را که به محض مشاهده پلیس با یک کیف دستی قصد فرار از پشت بام منزل را داشت، دستگیر کردند؛ در بازرسی از ساک دستی وی، بیش از 25 کیلو تریاک کشف شد.

حسینی تصریح کرد: متهمان پس از دستگیری به همراه مواد مکشوفه برای بازجوئی های فنی و تحقیقات بیشتر در خصوص جرایم احتمالی دیگر به پایگاه منتقل شدند اما در طول مسیر سوداگران جهت فرار از دست قانون به ماموران وظیفه شناس پایگاه دهم پلیس مبارزه با مواد مخدر مبلغ 500 میلیون ریال رشوه پیشنهاد دادند که ماموران ضمن رد رشوه، وجه مذکور را صورتجلسه کرده و متهمان را تحویل قانون دادند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید