کارکنان شرکت هواپیمایی پاکستان دست از اعتراض بردارند | اتاق خبر
کد خبر: 314342
تاریخ انتشار: 14 بهمن 1394 - 02:08
«نواز شریف» نخست وزیر پاکستان گفت: کارکنان شرکت هواپیمایی پاکستان دست از اعتراض بکشند و با مذاکره با دولت مسایل خود را حل و فصل کنند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از روزنامه «پاکستان»، کارکنان شرکت هواپیمایی پاکستان (PIA) امروز در شهر کراچی در مخالفت با خصوصی سازی این شرک توسط دولت دست به اعتراض زدند و قصد ورود به فرودگاه بین المللی «محمد علی جناح» کراچی را داشتند که با پلیس و نیورهای امنیتی درگیر شدند. در درگیری پلیس با معترضین بر اثر تیراندازی و شلیک گاز اشک آور ۳ تن از کارکنان این شرکت کشته و ۷ نفر نیز زخمی شدند.

نواز شریف در واکنش به اعتراض کارکنان شرک مذکور گفت: کارکنان دست از اعتراض بکشند و با مذاکره با دولت مسایل خود را حل و فصل کنند. ما نمی توانیم اعتراض کارکنان این شرکت را تحمل کنیم و در اثر این اعتراضات گسترده شرکت هواپیمایی پاکستان متحمل ۵۰۰ میلیون روپیه خسارت شده است.  

وی در ادامه افزود: به فکر سرمایه گذاری خصوصی برای شرکت هواپیمایی پاکستان هستیم و این شرکت از این سرمایه گذاری سود می برد. شرکت از طریق کمیته حقوق مشترک با دولت وارد مذاکره شود و به حل و فصل مسالمت آمیز مسایل کارکنان بپردازد. هیچ یک از کارکنان از شرکت اخراج نخواهند شد.

منبع: مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید