شهدای تونل‌ها شهدای پروژه راهبردی فلسطین هستند | اتاق خبر
کد خبر: 314706
تاریخ انتشار: 15 بهمن 1394 - 17:42
هنیه:
نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) در مراسم تشییع جنازه دو مبارز گردان‌های شهید عزالدین قسام تصریح کرد که این شهدا، شهدای پرژوه راهبردی فلسطین هستند.

نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) در مراسم تشییع جنازه دو مبارز گردان‌های شهید عزالدین قسام تصریح کرد که این شهدا، شهدای پرژوه راهبردی فلسطین هستند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، هزاران نفر از اهالی منطقه مرکزی نوار غزه در مراسم تشییع پیکرهای پاک دو شهید گردان‌های قسام که در اثر ریزش یکی از تونل های مقاومت جان خود را از دست داده بودند، شرکت کردند.

مراسم تشییع جنازه این دو شهید فلسطینی از بیمارستان شهدای الاقصی آغاز شد و شرکت کنندگان در این مراسم به سمت منازل خانواده های این دو شهید به نام های "فواد ابو عطیوی" از فرماندهان میدانی قسام و "احمد زهار" از مبارزان قسام در منطقه المغراقه حرکت کردند و ضمن سر دادن شعارهایی در حمایت از مقاومت و تداوم احداث تونل های مقاومتی خواستار ساخت انواع موشک و عدم توقف این روند با وجود حوادث تلخ اخیر در نوار غزه شدند.

اسماعیل هنیه، نایب رئیس دفتر سیاسی حماس در بخشی از این مراسم تصریح کرد: این افراد شهدای راهبرد و سلاح استراتژیک فلسطینیان برای آزادسازی اسرا و سرزمین فلسطین هستند.

هنیه خاطرنشان کرد: این شهدا و همرزمان آنها از دنیا بریده‌اند و در راه خدا از آن گذشته‌اند و به صورت شبانه‌روزی به جهاد و حضور در سنگرهای مقاومت در زیرزمین و روی آن ادامه می دهند.

وی افزود، تهدیدات رژیم صهیونیستی باعث ترس و وحشت مقاومت که خود را به صورت کامل آماده مقابله با این رژیم کرده است، نمی‌شود.

در همین حال، سخنگوی گردان‌های شهید عزالدین قسام اعلام کرد که همچنان بهترین مبارزان خود را در راه دفاع از فلسطین فدا می کند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، وی تصریح کرد که این گردان‌ها بهترین و دلاورترین مبارزان خود را در راه خداوند و دفاع از سرزمین مقدس فلسطین در داخل تونل‌ها و در جریان آماده سازی خود برای مقابله با دشمن فدا کرده است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید