Performancing Metrics

تقابل مدعیان برنده نداشت | اتاق خبر
کد خبر: 314820
تاریخ انتشار: 16 بهمن 1394 - 14:21
لیگ برتر تکواندو/
لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشور در حالی امروز پنجشنبه پیگیری شد که تقابل تیم های اول و دوم جدول برنده نداشت تا شهرداری ورامین با کسب ۷ امتیاز از سه بازی به سومین قهرمانی نزدیک شود.

اتاق خبر- لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشور در حالی امروز پنجشنبه پیگیری شد که تقابل تیم های اول و دوم جدول برنده نداشت تا شهرداری ورامین با کسب ۷ امتیاز از سه بازی به سومین قهرمانی نزدیک شود.

هفته های سوم تا پنجم از دور برگشت این رقابتها امروز در خانه تکواندو برگزار شد که در مهمترین دیدار دو تیم شهرداری ورامین و دانشگاه آزاد به تساوی ۴بر۴ رضایت دادند. خانلرخانی که ملی پوشان المپیکی خود را به همراه نداشت و ابوالفضل یعقوبی هم در وزنکشی از دست تا با چند جوان گمنان مقابل رقیب پرمهره خود تیم خود را ارنج کند. 

ميرمهدي لباس دوز، احمد خسروفر،علي پاكدين و مرتضي شيري براي شهرداري ورامين صاحب پيروزي شدند. در تيم دانشگاه آزاد هم آرمين هادي پور ، جواد اميري، ميرهاشم حسيني و سعيد رجبي رقباي خود را شكست دادند. شكست اميد عميدي ملي پوش دانشگاه برابر شيري مهمترين حادثه اين بازي بود.

شهرداري ورامين قبل از اين ديدار گيتي پسند را ٥ بر ٣ شكست داد و در آخرين بازي خود هم شهداي ساري را ٦ بر ٢ از پيش رو برداشت. اين تيم با هفت امتيازي كه از سه بازي امروز خود كسب كرد ٣٤ امتيازي شد و جايگاه خود را در صدر جدول تثبيت كرد.

دانشگاه آزاد از سه بازی خود هفت امتیاز گرفت و با ۲۹ امتیاز همچنان به عنوان جدی ترین تعقیب کننده صدرنشین در مکان دوم قرار گرفت. خانه سوم جدول در اختیار پاس قوامین ۲۶ امتیازی است. یاسین پیش رو هم با هدایت فریبرز عسگری سه بار به میدان رفت و با کسب سه پیروزی ، ۲۲ امتیازی شد تا رده چهارم بالا آمد. لوازم خانگي كن كه دور برگشت را خوب شروع كرده بود با دو باخت متوالي عملكرد پر انتفادي داشت و با همان ۱۶ امتیاز قبلی در مکان پنجم قرار گرفت.

در نیمه دوم جدول شهدای ساری با ۱۵ امتیاز ششم است ، گیتی پسند با ۱۳ امتیاز در مکان هفتم قرار گرفت. هیات تکواندو قزوین که با هدایت مرتضی کریمی تا اینجای کار امتیازی کسب نکرده بود با برتری برابر سونیا سه امتیاز گرفت و با یک پله صعود در مکان هشتم ایستاد و سونیا هم با همان سه امتیاز نهم است.

نتايج هفته سوم رقابتهای لیگ برتر:
* شهرداری ورامین ۵ - گیتی پسند اصفهان ۳
* هیات تکواندو استان قزوین۶ - سونیا ۲
* ياسين پيشرو قم  ۶- لوازم خانگی کن ۲
* دانشگاه آزاد ۵- شهدای ساری ۳
نتايج هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر:
* سونیا يك - گیتی پسند اصفهان٧
* یاسین پیشرو قم٦ - هیات تکواندو استان قزوین٢
* دانشگاه آزاد ۴- شهرداری ورامین ۴
* پاس قوامین ۵ - لوازم خانگي كن ۳
نتايج هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر:
* یاسین پیشرو قم ۵- گیتی پسند اصفهان۳
* دانشگاه آزاد۸ - سونیا صفر
* پاس قوامین ۷ - هیات تکواندو استان قزوین یک
* شهدای ساری٢ - شهرداری ورامین ٦

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید