پیشرفت فیزیکی مسکن مهر روی ۸۷ درصد قفل شد | اتاق خبر
کد خبر: 315058
تاریخ انتشار: 17 بهمن 1394 - 11:04
در حالی خردادماه امسال وزارت راه و شهرسازی پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکن مهر را ۸۷ درصد اعلام کرده بود که پس از گذشت حدود هشت ماه وزیر راه و شهرسازی پیشرفت این پروژه‌ها را همچنان ۸۷ درصد اعلام کرده است.

اتاق خبر:  27 خردادماه امسال وزارت راه و شهرسازی با انتشار خبری به نقل از قائم مقام وزیر راه و شهرسازی پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسکن مهر را 87 درصد اعلام کرده بود.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ این در حالی بود که حدود دو ماه بعد یعنی در مردادماه مهرآبادی در شهر ملایر میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسکن مهر در سطح کشور را همان 87درصد خردادماه اعلام کرد.

وی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات مسکن مهر این شهر با تاکید بر این‌که تا شهریور سال آینده پرونده مسکن مهر در استان همدان بسته می‌شود، گفت: سیاست کلی مبنی بر این است که تا پایان سال 95 پرونده مسکن مهر را با حمایت دستگاه‌های ذی‌ربط و متولی به اتمام برسانیم.

مهرآبادی با اشاره به اینکه مشکلات مسکن مهر در سراسر کشور تقریباً مشابه است، تصریح کرد:در سراسر کشور به یک‌هزار و 550 باب مدرسه برای مسکن مهر نیاز است که از این تعداد 439 باب در حال احداث و 139 مدرسه به مرحله بهره‌برداری و افتتاح رسیده است.

این در حالی است که حدود هشت ماه پس از اعلام پیشرفت 87 درصدی وزیر راه و شهرسازی در اظهاراتی پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکن مهر را 87 درصد اعلام کرده است.

عباس آخوندی با بیان این‌که از دو میلیون و 200 هزار مسکن مهر بیش از 1.6 میلیون واحد واگذار شده است، افزود: 600 هزار واحد مسکونی باقی مانده که میانگین پیشرفت واحدهای باقی‌مانده نیز بالای 87 درصد است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید