Performancing Metrics

بازی با استقلال اهواز اصلا راحت نیست | اتاق خبر
کد خبر: 315227
تاریخ انتشار: 17 بهمن 1394 - 15:29
مظلومی:
سرمربی استقلال گفت: بازی با استقلال اهواز اصلا راحت نیست.

سرمربی استقلال گفت: بازی با استقلال اهواز اصلا راحت نیست.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از تسنیم، پرویز مظلومی در کنفرانس خبری پیش از دیدار فردا استقلال اهواز گفت: برعکس اینکه می‌گویند ما بازی ساده‌ای پیش رو داریم به عنوان یک مربی تمام جوانب را در نظر می‌گیرم و می‌گویم که این بازی اصلا ساده نیست. استقلال اهواز بازیکنان جوان و دونده‌ای دارد که بسیار با انگیزه هستند و ما باید روی شرایط روحی و روانی تیم خودمان حساب کار کنیم.

وی افزود: تیم در شرایط روحی روانی خوبی به سر می‌برد و هدف ما کسب سه امتیاز است. شناخت لازم را داریم و امیدوارم از نقاط ضعف حریف که روی آنها تمرین کرده‌ایم استفاده و به سه امتیاز بازی دست پیدا کنیم. برای تیم حریف احترام قائل هستیم و انشاءالله بازی خوبی را هر دو تیم به نمایش بگذارند.

سرمربی استقلال در خصوص عدم جذب بازیکنان مورد نظرش در نیم فصل دوم خاطرنشان کرد: نیم فصل دوم سخت‌تر از نیم فصل اول است و هر بازی برای ما فینال محسوب می‌شود. برای جذب بازیکن درخواست دادیم و نیاز به بازیکن داریم و پرونده جذب بازیکن برای ما بسته نشده است. بازیکنان خارجی که می‌خواهیم، نمی‌خواهند تست بدهند و مستقیم می‌خواهند قرارداد ببندند اما چون در گذشته لطمه خورده‌ایم نمی‌خواهیم ریسک کنیم. از بازیکنان می‌خواهیم که در تست شرکت کنند و سپس نظرمان را بدهیم. جا دارد از همه بچه‌ها تشکر کنم. تلاش خوبی کردند و اگر شد با همین نفرات ادامه می‌دهیم چون موفق خواهیم شد.

مظلومی درباره اینکه برخی کارشناسان انتقاد کردند که استقلال مقابل ذوب آهن دفاعی کرده و آیا خودش از بازی تیمش مقابل شاگردان گل‌محمدی راضی بوده یا خیر، گفت: من در کنفرانس بعد از بازی هم گفتم که از بازی تیمم مقابل ذوب آهن به خصوص در نیمه اول راضی نبودم. خوب بازی نکردیم و این مسئله نیز دلیل داشت. ما با تیمی بازی کردیم که بسیار خوب بازی می‌کرد آن هم با توجه به شرایطی که ما داشتیم و یک دوره بدنسازی سخت را پشت سرگذاشتیم. بازی در سطح ارتفاع اصفهان نه تنها برای ما بلکه برای همه تیم‌ها همیشه سخت است با این حال از نتیجه بازی ذوب آهن راضی هستم. ما با یکی از رقیبانمان مساوی کردیم و خوشبختانه شکست نخوردیم. بازی اول ما بعد از 40 روز استراحت باید هم چنین شرایطی داشته باشد و طبیعی است اما با این حال من از بازیکنان راضی‌ام و آنها زحمت خود را کشیدند.

وی درباره غایبان تیمش برای بازی با استقلال اهواز گفت: امین حاج محمدی و مهدی رحمتی را به دلیل سه کارته بودن در اختیار نداریم و خسرو حیدری به همراه محسن کریمی مصدوم هستند.

سرمربی استقلال در واکنش به این مسئله که در کنفرانس خبری بعد از ذوب آهن اعلام کرده بود با مهدی رحمتی برخورد کرده و این برخورد به چه دلیل بود گفت: من برخوردی با رحمتی نکردم و چنین حرفی هم نزدم.

مظلومی در مواجهه با این جمله که خودش در کنفرانس خبری بعد از ذوب آهن اعلام کرد با مهدی رحمتی به دلیل کارت زردی که گرفته در رختکن برخورد کرده، اظهار داشت: در کنفرانس خبری از من سوال کردند که رحمتی کارت زرد را عمدی گرفته یا نه که من هم واکنش نشان دادم. جا دارد اینجا از مهدی رحمتی هم تشکر کنم چون او بعد از مسدومیت یک ماه و اندی شبانه روز تلاش کرد تا خودش را به بازی برساند و باید از زحمات او تشکر کنم. حیف شد که مهدی را برای بازی با استقلال اهواز از دست دادیم اما ما یک دروازه بان دیگر به نام وحید طالب لو داریم.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید