شوخی توخل درمورد حضور مورینیو در برلین | اتاق خبر
کد خبر: 315426
تاریخ انتشار: 18 بهمن 1394 - 10:43
سرمربی اخراجی چلسی به دعوت نایب رئیس دورتموند بازی امشب این تیم آلمانی را از نزدیک تماشا کرد.

سرمربی اخراجی چلسی به دعوت نایب رئیس دورتموند بازی امشب این تیم آلمانی را از نزدیک تماشا کرد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از "ورزش سه"، اتفاق جالب حاشیه‌ای دیدار امشب بروسیا دورتموند مقابل هرتابرلین حضور ژوزه مورینیو در جایگاه ویژه استادیوم بود. توماس توخل که تیمش در این مسابقه با تساوی بدون گل متوقف شد، در واکنش به حضور همتای پرتغالی‌اش تلاش کرد خود را از بابت جایگاهش خونسرد و مطمئن نشان دهد و سر شوخی را باز کند.
او در نشست خبری بعد از پایان بازی گفت:" پس چرا من خبر نداشتم؟ اینطوری قبول نیست." در این لحظه و با همهمه و خنده خبرنگاران مکثی کرد و ادامه داد:" حقیقت این است که خبر داشتم. هیچ عیب و ایرادی هم در آن نمی‌بینم؛ اما چنانچه هفته بعد جایم را اشغال کند، آن وقت خیلی هم عیب دارد."
به نظر می‌رسد توخل نباید از این بابت هیچ نگرانی به خود راه دهد چرا که از سویی تا امروز هیچ صحبتی مبنی بر نارضایتی سران دورتموند از عملکرد او به گوش نرسیده و از سویی دیگر هم مورینیو در حال حاضر در حال مذاکره با سران باشگاه منچستریونایتد است تا از تابستان آتی احتمالا جانشین لوئیز فان خال شود.
گفتنی است مورینیو از سوی هانس یواخیم واتسکه ،نایب رئیس دورتموند، به تماشای دیدار این تیم در المپیا اشتادیون شهر برلین دعوت شده بود.

منبع: ورزش سه

نظرات
ADS
ADS
پربازدید