جمع کامل مدعیان در پایتخت | اتاق خبر
کد خبر: 315471
تاریخ انتشار: 18 بهمن 1394 - 15:26
چهار تیم برتر جدول رده بندی مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه های کشور در هفته بیست و ششم این رقابت ها، در تهران و رو در روی هم به میدان خواهند رفت.

چهار تیم برتر جدول رده بندی مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه های کشور در هفته بیست و ششم این رقابت ها، در تهران و رو در روی هم به میدان خواهند رفت.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از مهر، هفته بیست و ششم مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه های کشور در حالی فردا برگزار می شود که مدعی ترین تیم های شرکت کننده در این فصل از رقابت ها که رده های اول تا چهارم جدول رده بندی را در اختیار دارند، در تهران برابر هم صف آرایی می کنند. رقابت میان این تیم ها بیشتر برای حفظ جایگاه یا نهایتا دوم شدن است و هیچ تیمی به دنبال اول شدن نیست.

پتروشیمی بندرامام که با ۴۰ امتیاز صدر جدول رده بندی را در اختیار دارد، با خیال آسوده از حفظ این جایگاه فردا به مصاف دانشگاه آزاد خواهد رفت. شاگردان مهران شاهین طبع حتی اگر نتیجه این دیدار را واگذار کنند بازهم صدرنشین خواهند ماند. با این حال دیدار دو تیم پتروشیمی و دانشگاه آزاد از آن جهت که تقابل دو تیم مدعی و مربیان مدعی تر یعنی مهران شاهین طبع و مصطفی هاشمی به حساب می آید، اهمیت دارد. 

یک برد و یک باخت سهم هر یک از تیم های پتروشیمی و دانشگاه آزاد از دو دیداری است که در دور نخست و دوم مسابقات رو در روی هم برگزار کردند. حالا دانشگاه آزاد در حالی میزبان این دیدار است که نتیجه دو بازی گذشته خود را واگذار کرده است. 

دیدار تیم های دانشگاه آزاد و پتروشیمی در سالن حکیمیه تهران برگزارمی شود. در دیدار همزمانی که در تهران و تالار بسکتبال آزادی برگزار می شود تیم های شیمیدر و نفت به مصاف هم می روند. دو تیم هفته گذشته رقابت دو را دوری برای جایگاه دومی داشتند و حالا رو در روی هم برای دستیابی به این رده تلاش می کنند. 

در حال حاضر شیمیدر با ۳۸ امتیاز در رده دوم قرار دارد و نفتی ها با همین امتیاز سوم هستند. نتیجه دیدار فردا تعیین خواهد کرد که شیمیدر در این جایگاه باقی می ماند و یا مالکیت آن را به آبادانی ها خواهد داد. 

در سایر دیدارهای این هفته از مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه های کشور تیم های شهرداری اراک و شهرداری تبریز در اراک به مصاف هم می رودند و شهرداری گرگان هم در مشهد به مصاف تیم ثامن این شهر خواهد رفت. 

برنامه چهار دیدار هفته بیست و ششم مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه های کشور و جدول رده بندی تیم ها پیش از این دیدارها به شرح زیر است: 

* دانشگاه آزاد - پتروشیمی بندرامام
* ثامن مشهد - شهرداری گرگان
* شهرداری اراک - شهرداری تبریز
* شیمیدر تهران - پالایش نفت آبادان

ترتیب تیم‌ها در جدول رده‌بندی لیگ برتر بسکتبال تا پایان هفته بیستم‌وپنجم به شرح زیر است:

۱- پتروشیمی بندر امام (۲۲ بازی، ۱۸ برد، ۴ باخت، ۴۰ امتیاز)
۲- شیمیدر تهران (۲۲ بازی، ۱۶ برد، ۶ باخت، ۳۸ امتیاز)
۳- پالایش نفت آبادان (۲۲ بازی، ۱۶ برد، ۶ باخت، ۳۸ امتیاز)
۴- دانشگاه آزاد (۲۲ بازی، ۱۳ برد، ۹ باخت، ۳۵ امتیاز)
۵- شهرداری اراک (۲۲ بازی، ۱۳ برد، ۹ باخت، ۳۵ امتیاز)
۶- شهرداری گرگان (۳بازی، ۱۱ برد، ۱۲ باخت، ۳۴ امتیاز)
۷- ثامن مشهد (۲۲ بازی، ۷ برد، ۱۵باخت، ۲۹ امتیاز)
۸- نیروی زمینی (۲۳ بازی، ۳ برد، ۲۰ باخت، ۲۶ امتیاز)
۹- شهرداری تبریز (۲۲ بازی، ۳ برد، ۱۹ باخت، ۲۵ امتیاز)

منبع: مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید