لیست نهایی تایید و ردصلاحیت شدگان انتخابات دهم استان کهگیلویه و بویراحمد | اتاق خبر
کد خبر: 315473
تاریخ انتشار: 18 بهمن 1394 - 15:40
از مجموع 108 نامزد دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد 78 نامزد تایید ، 26 نامزد رد و چهار نامزد دیکر انصراف داده بودند.
اتاق خبر - براساس آخرین اخبار دریافتی از منابع مطلع ، اسامی نامزدهای تایید و ردصلاحیت از سوی شورای نگهبان در کهگیلویه و بویراحمد به شرح زیر است.
 
از مجموع 108 نامزد دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد 78 نامزد تایید ، 26 نامزد رد و چهار نامزد دیکر انصراف داده بودند.
حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا ***********************
 تایید صلاحیت:                                          ردصلاحیت:

ا- فرشید ارجمند                                         1-  آیت الله اخلاقی 
 
2- خدارحم آخشیک                                     2- جمال الدین ارجمند 
 
3- مظلم افروز                                            3- سیده زهرا حسینی 
 
4- سید شکرالله امامی                                4- سیدصدرالله رجایی نسب 
 
5- عبدالنبی انصاری                                     5- غلامحسین رهبرنیا 
 
6- محمد بهرامی                                        6- ابوالفضل قاسمیان 
 
7- کرم جانی پور                                         7- فتح الله مردانی 
 
8- فیض الله جوزاریان                                     8- سیدباقر موسوی جهان آباد 
 
9- علی حیدری اصل                                     9- صادق نصیب 
 
10 - عبدالخالق خرسندیان                              10- هادی هوشمندپور 
 
11- فاطمه رستمیان تلزالی 
 
12- محمد روشن رو 
 
13- مهدی روشنفکر 
 
14- غلام محمد زارعی 
 
15- رحیم سبحان زاده 
 
16- محمد کرمی 
 
17- عنایت محمدپور 
 
18- محسن محمودی نیکو 
 
19- سیدعلی مصطفوی 
 
20- محمدرضا نیکبخت 
 
21-سیده زینب هاشمی 
 
22- ستار هدایتخواه 
 
23- رهام یزدان پناه 
 
حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ *******************                 
 
تایید صلاحیت:                                               ردصلاحیت: 
 
1- علی آرام                                                  1- محسن آرمین 
 
2- صالح آذرخش                                             2- موسی اخلاقی 
 
3- مصطفی ارژنگ                                           3- مجید باقریان 
 
4- خیرالله انصاری                                            4- علی سینا برقک

5- مسعود اژدری                                            5- البرز بنام 
 
6- مصطفی بهره بر                                          6- جهانگیر حبیبی 
 
7- امین جمالی نسب                                       7- قلندر حسن پور 
 
8- منوچهر جوانمردی                                         8- بیت الله حسین فرد 
 
9- محمد جهانبخش                                          9- لطیف رستاد 
 
10- نعمت الله خادمی                                       10- منوچهر سیف السادات 
 
11- اسلام خسروی                                         11- نعمت الله ضدوقی 
 
12- سید مسعود دانشی                                  12- فرشید عزیزی 
 
13- علی دردانه                                              13- ادریس کشاورز 
 
14- علی دلاور                                                14- سیدقادر لاهوتی 
 
15- عبدالله رئیسی                                          15- سیدسعید محقق 
 
16- سیدلطف الله سپهر                                     16- غلامعلی مردانی 
 
17- علیرضا سجادی                                         17- محمود منطقیان 
 
18- علی محمد شفاعت نیا                                18- خلیل نظری 
 
 19- جمشید عزیزی                                         19- حجت الله هاشمی

20- علی علیزاده آرند                                        20- سعید  پالار
 
21- کریم قاسمی 
 
22- علی باقریان 
 
23- ........ کشاورز 
 
24- یاسر مستوفی زاده 
 
25- سید مجتبی مشیری فرد 
 
26- فرزاد نجات نیا 
 
27- عدل هاشمی 
 
28- سیدمهدی وفایی مقدم 
 
29- سیاوش نریمان 
 
30 منوچهر چک نژادیان 
 
31- رضا ضرغامی

32- مصطفی تقوی

33- علی کامرانی مقدم
 
حوزه انتخابیه گچساران و باشت **********************
 
 
تایید صلاحیت :                                            ردصلاحیت: 
 
1- مصیب افتخاری                                           1- کورش افشین پور 
 
2- غلامرضا تاج گردون                                      2- بهبود گرجی   
 
3- کرم خلیلی 
 
4- سیدسلمان ستایی
 
5- محمدباقر شریفی 
 
6- اسماعیل صادقی 
 
7- بهادر مرودشتی 
 
8- دسیدیوسف پنجه بند 
 
9- حمید پورحسن 
 
10- علی پولادی وندا 
                               
دهمین انتخابات ملس شورای اسلامی در روز هفتم اسفندماه جاری و در 770 شعبه اخذ رای برگزار خواهد شد.490 هزار نفر واجد شرایط اخذ در کهگیلویه و بویراحمد براساس آمار اداره کل ثبت حوال باید سه نامزد انتخاباتی را به خانه ملت در بهارستان بفرستند.
 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید