جلالپور کلنگ نمایشگاه بین المللی، هتل پنج ستاره و مرکز غربال سرطان بوشهر را بر زمین زد | اتاق خبر
کد خبر: 315483
تاریخ انتشار: 18 بهمن 1394 - 16:45
رئیس پارلمان بخش خصوصی در دهمين سفر استانی خود از زمان پذیرش مسئولیت ریاست اتاق ایران، راهی بوشهر شد و در آنجا کلنگ احداث هتل پنج ستاره، مركز غربال گري سرطان وبيماري هاي خاص را برزمین زده و روند فعالیت نمایشگاه این استان را مورد بررسی قرار داد.

اتاق خبر: محسن جلالپور رئیس پارلمان بخش خصوصی کشور، از بوشهر به عنوان دیار معین التجار یاد کرده و درمورد آنچه دراین سفر صورت گرفت، گفت: كلنگ مركز بيماران سرطاني و هتل پنج ستاره در این شهر زده شد و پس از بررسی امور نمایشگاهی در این استان با حضور در اتاق بوشهر مسائل و موضوعات اقتصادی منطقه مورد توجه قرار گرفت.

بنا بر این گزارش به نقل از اتاق ایران؛ گفتنی است؛ اتاق بوشهر مالك ٤٦ درصد نمايشگاه بين المللي استان است وحضور فعال در هيأت مديره، باعث شده كارهاي قابل توجهی درنمايشگاه انجام پذيرد كه از آن جمله ساخت مجتمع نمايشگاهي و مجموعه رفاهي، شامل يك مجموعه تفريحات آبي است كه طی این سفر افتتاح شد.

بر اساس اظهارات جلالپور، هتل پنج ستاره بوشهر قرار است با مشاركت شركت بين المللي نمايشگاه و جمعي از فعالان اقتصادي استان ساخته شود. ساخت يك مركزغربال گري سرطان وبيماري هاي خاص نيز با مشاركت فعالان اقتصادي و مجمع خيرين سلامت اين استان انجام می پذيرد.

رئیس اتاق ایران، ديدار با امام جمعه و استاندار بوشهر را نيز مثبت ارزیابی کرد و حضور افراد فعال و دلسوز به عنوان مسئولان استانی که به موضوع اقتصاد توجه دارند را از نکات مهم و قابل توجه دانست.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید