بررسی چگونگی اعطای مجوز به مؤسسات مالی توسط بانک مرکزی در ستاد مبارزه با مفاسد | اتاق خبر
کد خبر: 315745
تاریخ انتشار: 19 بهمن 1394 - 14:22
عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از بررسی چگونگی اعطای مجوز به مؤسسات مالی و اعتباری توسط بانک مرکزی در جلسات آتی این ستاد خبر داد.

اتاق خبر: عزت‌الله یوسفیان‌ملا عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی ضمن انتقاد از ارائه مجوز به مؤسسات مالی و اعتباری بدون تحقیقات و بررسی‌های موشکافانه از سوی بانک مرکزی، گفت: مردم به مؤسسات مالی و اعتباری که با عناوین مختلف در کشور فعالیت می‌کنند، اعتماد کرده و سرمایه‌‌گذاری‌هایی انجام می‌دهند که لازم است بانک مرکزی نظارت‌‌های بیشتری بر چگونگی اعطای مجوز به اینگونه مؤسسات داشته باشد.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ وی یکی از راه‌های کسب اطلاع از مجوز فعالیت مؤسسات مالی و اعتباری را سایت اینترنتی بانک مرکزی دانست و افزود: بهتر است مردم و کسانی که قصد سرمایه‌گذاری در مؤسسات مالی و اعتباری را دارند، پیش از سرمایه‌گذاری به سایت اینترنتی بانک مرکزی مراجعه کرده و از مؤسسات اعتباری دارای مجوز قانونی فعالیت مطلع شوند.

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهارداشت: ساماندهی مؤسسات مالی و اعتباری و چگونگی اعطای مجوز به این مؤسسات از سوی بانک مرکزی در جلسات آتی ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید