گشت ارشاد چه نقشی در جشنواره فیلم فجر ایفا می‌کند؟ | اتاق خبر
کد خبر: 315828
تاریخ انتشار: 24 بهمن 1394 - 10:16

به گزارش اتاق خبر، به دنبال استقرار و حضور پررنگ ماموران نیروی انتظامی در محوطه کاخ جشنواره و برج میلاد موجی از احساس آرامش و امنیت در فضای جشنواره حکمفرما شده است.  

ماموران نیروی انتظامی علاوه بر وظایف ارشادی در محوطه کاخ جشنواره، مسئولیت برقراری نظم، آرامش و امنیت را برعهده دارند و تا پایان روز ششم هیچ حادثه ای که امنیت کاخ نشینان جشنواره را مختل کند و موجب نگرانی و هراس اهالی سینما و رسانه شود، ایجاد نشده است. 

نصب گیت ایکس ری و حضور ماموران مرد و زن در هوای آزاد و در معرض سرما و آلودگی نشان از وظیفه شناسی و مسئولیت پذیری در مقابل جان و مال و نوامیس مردم است. 

برخورد این ماموران با افرادی که پوشش مناسبی نداشتند نیز در کمال احترام و مودبانه بوده و موردی مبنی بر درگیری فیزیکی و لفظی دیده و گزارش نشده است‌. 

پیش از شروع جشنواره عده زیادی از اهالی سینما نگران حواشی حضور ماموران نیروی انتظامی بخصوص گشت ارشاد بودند که شاید حضور آنها فضای بسته‌ای را برایشان ایجاد کند اما این نگرانی در یک هفته اول استقرار این نیروی خدمتگذار از میان رفته است.  

ماموران نیروی انتظامی که برای حفظ امنیت و آرامش در فضای سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر  نیروهای زیادی را مامور کرده اند در این ماموریت مهم فرهنگی- هنری شایسته تحسین هستند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید