رعایت دقیق مسائل قانونی انتخابات توسط مجریان | اتاق خبر
کد خبر: 315988
تاریخ انتشار: 20 بهمن 1394 - 04:38
استاندار کرمانشاه تأکید کرد
استاندار کرمانشاه بر رعایت دقیق مسائل و مباحث مربوط به انتخابات توسط مجریان برگزاری آن تأکید کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از استانداری کرمانشاه، اسدالله رازانی در جلسه مشترک اعضای ستاد انتخابات با فرمانداران استان گفت: تسلط به قانون از سوی مجریان انتخابات بسیار مهم است و همه باید به قانون و آئین‌نامه‌های انتخاباتی برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات مسلط باشند.

وی وظیفه اصلی مجریان در انتخابات را تلاش برای برگزاری انتخاباتی سالم و همراه با آرامش و امنیت عنوان کرد و افزود: همه باید برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در هفتم اسفندماه تلاش کنند.

استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیک بودن زمان انتخابات تمام مجریان باید موضوع برگزاری انتخابات را به عنوان مهمترین وظیفه کاری خود قلمداد کنند و با حساسیت ویژه مباحث مربوط به دو انتخابات را مورد پیگیری قرار دهند.

رازانی دو انتخابات پیش رو را بسیار مهم برشمرد و اظهار کرد: اتخاذ تمهیدات لازم، بی‌طرفی کامل باید با دقت از سوی مجریان مورد توجه قرار گیرد.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه نیز در این جلسه گفت: بر اساس فرآیندهای تعریف شده و طبق جدول زمانی طراحی شده، کارها با دقت و شایستگی لازم در حال پیگیری است و مسائلی که بخواهد روند انتخابات در استان را با مشکل مواجه سازد، وجود ندارد.

یوسف شاه‌حسینی تعداد صندوق‌های اخذ رأی در نظر گرفته شده برای انتخابات در استان را یک‌هزار و 540 صندوق عنوان کرد و بیان داشت: طی مدت باقی‌مانده تا برگزاری انتخابات تلاش خواهیم کرد که بسترها و زمینه‌های لازم برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات در استان فراهم شود.

در ادامه این جلسه رضا رحیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کرمانشاه نیز گفت: تدابیر لازم برای پشتیبانی و ارائه امکانات لازم برای برگزاری انتخابات اسفند ماه امسال اندیشیده شده و در این راستا هماهنگی‌های لازم با فرمانداری‌ها صورت گرفته است.

همچنین در ادامه اعضای ستاد انتخابات و فرمانداران استان نیز به بیان نکته نظرات و اقدامات صورت گرفته برای برگزاری انتخابات در استان پرداختند.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید