برنامه های اوقات فراغت در استان زنجان آسیب شناسی شود | اتاق خبر
کد خبر: 316005
تاریخ انتشار: 20 بهمن 1394 - 06:22
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان:
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان گفت: باید آسیب شناسی در برنامه های اوقات فراغت استان مورد توجه قرار گیرد و برنامه ها با کیفیت باشد.

اتاق خبر- مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان گفت: باید آسیب شناسی در برنامه های اوقات فراغت استان مورد توجه قرار گیرد و برنامه ها با کیفیت باشد.

مسیح سلطانی ظهر دوشنبه در جلسه ساماندهی اوقات فراغت جوانان استان زنجان در محل استانداری افزود: در بحث سمن ها بخش قانون مداری یکی از مشکلات است چرا که سمن ها قانون لازم را ندارند.

وی اظهار کرد: خیلی از اقدامات و قعالیت ها توسط سمن ها انجام می شود ولی عدم وجود قانون اختیارات را از سمن ها سلب کرده است.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان به بحث آموزش در سمن ها اشاره کرد و افزود: برای تمام دستگاه هایی که مجوز سمن صادر می کنند کارگاه آموزش یک روزه لحاظ شود.

سلطانی تاکید کرد: اگر برنامه ها برای مردم باشد واقعیت های اجتماعی از آن بیرون می آید.

وی تصریح کرد: در بحث اوقات فراغت تشکل وجود دارد و امسال پوشش ۲۵ درصدی در برنامه توسط دانش آموزان بود و استقبال جوانان بسیار کمرنگ بود. 

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان افزود: امسال ۷۳ عنوان برنامه اوقات فراغت در استان زنجان برگزار شد که این آمار منطقی نیست و فعالیت ها را نباید با برنامه ها اشتباه گرفت.

وی تصریح کرد: باید آسیب شناسی در برنامه های اوقات فراغت در استان زنجان مورد توجه قرار گیرد و برنامه ها با کیفیت باشد.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید