بیانیه حزب تمدن اسلامی به مناسبت راهپیمایی ۲۲ بهمن | اتاق خبر
کد خبر: 316327
تاریخ انتشار: 21 بهمن 1394 - 07:00
حزب تمدن اسلامی با صدور بیانیه ای از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، در این بیانیه آمده است: سي و هفتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي نويدبخش استمرار حركت موفقيت‌آميز نظام مقدس جمهوري اسلامي است. حركتي كه از ۱۵ خرداد ۴۲ به رهبري مرجع و رهبر بزرگوارمان حضرت امام خميني(ره) و همراهي ملت بزرگ ايران آغاز و با تقديم هزاران شهيد و جانباز به بهمن ۵۷ رسيد و فجر آفرينان ظفرمند انقلاب اسلامي آرمان ديرينه‌ي پيروزي خون و شمشير و غلبه مستضعفان بر مستبكران و تثبيت نظام مقدس جمهوري اسلامي را تحقق بخشيدند.

بحمدالله اين روزها ملت بزرگ ايران با يادآوري آن رشادت‌ها و حماسه‌آفريني‌ها ثابت قدم و استوار در پرتو ايمان راسخ به قدرت لايزال الهي و با الهام از معمار كبير انقلاب حضرت امام روح‌الله عزيز و رهنمودهاي خلف صالح ايشان رهبر معظم انقلاب مدظله، با بهره‌گيري از نبوغ و استعداد و پشتكار مدافعان عرصه ديپلماسي، پيروزي چشمگير ملت ايران در رويارويي با شش قدرت بزرگ جهاني را به منصه ظهور رساند.

فرياد بيداري ملت‌هاباالهام ازانقلاب اسلامي ايران به اوج رسيده و تمامي نيروهاي اهريمني از صهيونيستي تا تكفيري و داعشي در زير ضربات سخت مسلمانان انقلابي جهان در حال اضمحلال و شكست هستند. در صحنه داخلي ملت بزرگ ما خود را آماده حضوري يكپارچه و دشمن‌شكن در انتخابات بزرگ مجلس خبرگان رهبري و شوراي اسلامي مي‌كند. فرياد استقلال، آزادي، جمهوري اسلامي درراهپيمايي ۲۲بهمن درروزهفتم اسفندنصرت الهي رابهمراه دارد و اين همه به بركت خون شهيدان و فداكاري ايثارگران و مجاهدت اقشار مختلف ملت در همه عرصه‌هاي سياسي فرهنگي ـ اقتصادي، علمي و اجتماعي است.

حزب تمدن اسلامي ضمن تبريك فرارسيدن سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي از آحاد ملت براي راهپيمايي افتخارآفرين بيست و دوم بهمن دعوت مي‌نمايد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید