فضای استاندارد برای رشته تکواندو در زنجان وجود ندارد | اتاق خبر
کد خبر: 316360
تاریخ انتشار: 21 بهمن 1394 - 12:08
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان:
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان بابیان اینکه فضای استاندارد برای رشته تکواندو در زنجان وجود ندارد، گفت: برگزاری مسابقات و همایش‌های هیئت باید به استاندارد نزدیک باشد.

اتاق خبر- مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان بابیان اینکه فضای استاندارد برای رشته تکواندو در زنجان وجود ندارد، گفت: برگزاری مسابقات و همایش‌های هیئت باید به استاندارد نزدیک باشد.

ارسلان حسینی ظهر سه شنبه در مجمع انتخابات رئیس هیئت تکواندو افزود: خوشبختانه فضای ورزشی استان زنجان بسیار صمیمی است و وفاق و همدلی بین ورزشکاران و روسای هیئت‌ها وجود دارد.

وی اظهار کرد: وفاق و همدلی باعث اعتلای ورزش می‌شود، بنابراین این مهم باید تقویت شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان بابیان اینکه حاشیه رفتن ورزش باعث توسعه آن می‌شود، افزود: باید روسای هیئت‌ها از رفتن به حاشیه خودداری کنند و با برنامه‌ریزی و مدیریت درست توسعه رشته‌های ورزشی را تقویت کنند.

حسینی تأکید کرد: خوشبختانه در هیئت تکواندو استان زنجان مسائل فرهنگی خوبی اتفاق افتاده است و این رشته المپیکی و جهانی است و باید سطح کار در این رشته باید همراه و نزدیک باشد.

وی بابیان اینکه مسابقات لیگ استانی استاندارد برگزار شود، افزود: باید این مسابقات باانضباط و استاندارد باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان بابیان اینکه فضای استاندارد برای رشته تکواندو در زنجان وجود ندارد افزود: باید در هیئت‌ها کار گروهی و تشکیلاتی باشد چراکه باعث توسعه رشته ورزشی می‌شود.

وی تصریح کرد: باید در ورزش اختلافات کنار گذاشته شود و همه همدل باشند.

در این مجمع ابوالفضل خدایی با کسب ۱۴ رأی از ۱۷ رأی به مدت چهار سال سکان ریاست هیئت تکواندو را به دست آورد.

منبع: مهر 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید