Performancing Metrics

وقتی مس مذاب بر روی سربازان پلاسیتکی ریخته می‌شود! (به همراه ویدئو) | اتاق خبر
کد خبر: 316421
تاریخ انتشار: 23 بهمن 1394 - 04:30
آی تی رسان نوشت: شاید علی‌رغم بزرگ شدن همه ما، یکی از اسباب‌بازی‌های دوران کودکی که هنوز چیدن آن‌ها در کنار یکدیگر برایمان لذت‌بخش است را بتوان مجسمه‌های پلاستیکی و کوچک سربازها دانست.

اتاق خبر - این مجسمه‌های کوچک در دوران کودکی ما حکم لشکرهای مخوفی را داشتند که با چیدن آن‌ها در کنار یکدیگر یک جنگ به‌یادماندنی را به راه می‌انداختیم. بسیاری از کودکان در سراسر جهان این اسباب‌بازی‌ها را به‌صورت رقابتی مورد استفاده قرار داده و با شکست دادن حریف، سربازهای او را از او می‌بردند.

حال به‌تازگی ویدیویی در اینترنت منتشر شده است که استفاده از این سربازها را به مرحله جدیدی وارد می‌کند. در این ویدیو شاهد سه نوع بازخورد خواهیم بود، گروهی آن را جذاب خواهند دانست، گروهی معتقدند که این ویدیو، سربازهای پلاستیکی زیبا را هدر داده است و گروه سوم نیز معتقدند که سازنده ویدیو، حجم زیادی از مس مذاب را به دور ریخته است.

این ویدیو شامل ریختن مس مذاب بر روی تعدادی از این سربازها است که موجب ایجاد جهنمی دودآلود می‌شود و شاهد این هستیم که این سربازان نیرومند دوران کودکی ما، هیچ شانسی برای پیروزی بر حمله بی‌رحمانه فلز مذاب ندارند.

 
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید