تمرین پرسپولیس تحت الشعاع دوپینگ قرار گرفت | اتاق خبر
کد خبر: 316591
تاریخ انتشار: 22 بهمن 1394 - 06:40
سرخپوشان در حالی امروز آخرین تمرین پرفشار و تاکتیکی خود را پیش از دیدار با فولاد در حالی برگزار کردند که شایعه دوپینگ بحث اصلی آنها بود.

سرخپوشان در حالی امروز آخرین تمرین پرفشار و تاکتیکی خود را پیش از دیدار با فولاد در حالی برگزار کردند که شایعه دوپینگ بحث اصلی آنها بود.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از "ورزش سه"، پرسپولیسی ها امروز از ساعت 11 در زمین شماره دو حاضر شدند تا آخرین تمرین پرفشار خود را برای تقابل با فولاد در هفته بیستم لیگ برتر را پشت سر بگذارند.

* پیش از آغاز تمرین مربی دروازه بانان پرسپولیس و فرشاد احمدزاده در یک سمت و مهدی طارمی و محسن مسلمان در قالب تیم دیگر با برگزاری چالش گلزنی با سر کری شدیدی را با یکدیگر آغاز کردند.
* راس ساعت 11 برانکو ایوانکوویچ سوت آغاز تمرین را به صدا درآورد تا بازیکنان زیر نظر مارکو، مربی بدنساز این تیم بدن های خود را گرم کنند.

* میلاد کمندانی به دلیل سرماخوردگی که داشت با کادر پزشکی برای درمان هر چه سریعتر صحبت کرد و با نظر کادرفنی به استراحت پرداخت. رضا خالقی‌فر هم طبق نظر کادر‌پزشکی به فیزیوتراپی پرداخت.
* بخش بعدی تمرین، به فوتبال هدفمند در دو گروه اختصاص داشت که طی آن، کریم باقری در یک گروه پا به توپ شد و مصطفی قنبرپور نیز در گروه دیگر حضور داشت.

* آیتم بعدی تمرین امروز، دوهای سرعتی با عبور از موانع، کارهای ترکیبی و شوت به سمت دروازه بود که برانکو تاکید ویژه ای روی گلزنی این توپ ها داشت.

* با توجه به شایعه دوپینگی که از شب گذشته در فضاهای مجازی و برخی رسانه‌ها شکل گرفته بود، بازیکنان این تیم در تمرین به این مساله پرداختند و با شوخی و خنده از کنار این مساله گذشتند. بزرگترهای این تیم از بازیکنان خواستند به این مساله فکر نکنند تا خواسته شایعه سازان برای ایجاد حاشیه و جو بد خنثی شود.

* سوشا مکانی، دروازه بان پرسپولیس که در حال حاضر اجازه حضور در بازی های این تیم را ندارد، در تمرین امروز سرخپوشان حضور نداشت.

منبع: ورزش سه

نظرات
ADS
ADS
پربازدید