دشمنان به دنبال از پای درآوردن تفكر دينی انقلابی است | اتاق خبر
کد خبر: 316804
تاریخ انتشار: 23 بهمن 1394 - 05:21
معاون رئيس جمهور گفت: دشمنان پس از شكست‌های مختلف امروز به دنبال از پای درآوردن تفكر دينی انقلابی است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، محمدباقر نوبخت ظهر پنجشنبه در مراسم راهپيمايی ۲۲ بهمن در شيراز، گفت: در دوران شكل‌گيري، پيروزی انقلاب اسلامی و حاكميت نظام اسلامي همواره وعده‌هاي خداوند در مورد ملت ايران محقق شد.

وي ادامه داد: ما در عرصه دفاع مقدس علي‌رغم آنكه با تعداد اندكی در مقابل جهان دفاع مي‌كرديم پيروز شديم و در عرصه ديپلماسي و مذاكرات با ۶ قدرت بزرگ جهان، با منطق زلال حق سخن گفتيم و پيروز شديم و در آينده هم پيروز خواهيم بود.

سخنگوي دولت يادآور شد: آموزه‌های قرآنی به ما مي‌گويد كه حق‌طلبی همواره با زحمت همراه بوده ولي اگر در راه خدا حركت كنيم سختي‌هايي وجود دارد اما همانگونه كه خداوند وعده داده است، پيروزي نصيب خواهد شد.

معاون رئيس جمهور تصريح كرد: هيچگاه نبايد تلاش و دشمني هايي كه با نظام شده است را فراموش كنيم.

نوبخت با اشاره به شهادت آيت الله مطهري و آيت الله مفتح افزود: منافقان تفكرشان اين بود كه اگر دست ما به رهبر انقلاب نمي‌رسد، فرزندان امام خميني(ره) را كه مي‌توانيم ترور كنيم اما علي‌رغم ترور شهيد مطهري و مفتح ديدند كه انقلاب همچنان راه خود را ادامه می دهد و حتي ديگران را نيز تحريك و تهييج مي‌كند.

وی ادامه داد: منافقان بعد از آن تلاش كردند كه زبان انقلاب را قطع كنند و شهيدان دستغيب و مدنی و اشرفي اصفهاني و ديگر بزرگان انقلاب را ترور كردند، زيرا از نظر آنان اين افراد زبان انقلاب بودند. زبان‌هايي كه جز قرآن و دعا و راستي و درستي چيز ديگري بيان نمي‌كردند.

معاون رئيس جمهور ادامه داد: منافقان زماني كه مشاهده كردند انقلاب همچنان به حركت خود ادامه مي‌دهد، به قطع دستان انقلاب مبادرت و شهيدان رجايي و باهنر را ترور كردند.

سخنگوي دولت گفت: تحليل منافقان اين بود كه وقتي در خيابان‌ها افراد با ظاهر مذهبي و انقلابي را ترور مي‌كنند، سرانگشتان انقلاب را قطع كرده‌اند اما باز هم انقلاب به راه خود ادامه داد و در نهايت دشمن با ۱۱ لشگر مكانيزه به ايران اسلامي حمله كرد و شاهد  جان فشاني‌هاي فرزندان روح‌الله در مقابل اين زياده‌خواهي‌ها بوديم.

نوبخت با تاكيد بر اينكه اعمال تحريم‌هاي ظالمانه عليه ايران اسلامی، ادامه حركت دشمنان براي ساقط كردن انقلاب و نظام اسلامي بود، گفت: آنان قصد داشتند با بستن زنجير به دست و پاي اقتصاد ملي، اجازه ندهند تا دولت‌مردان براي ملت كاری كنند اما درود خدا بر ملتي كه هم در عرصه نظامي دشمن را متوقف كرد و اجازه اشغال حتي يك وجب از خاك كشور را نداد و هم در عرصه ديپلماسي و مذاكره پيروز شد.

وي با بيان اينكه بدخواهان اين نظام و انقلاب به تناسب بدخواهي‌هايشان امروز در حال مجازات هستند، گفت: به همه اين موفقيت‌ها و علي‌رغم گذراندن سختي‌هاي بسيار، امروز هم بايد همواره آماده سختي‌هاي زيادي باشيم.

معاون رئيس جمهور يادآور شد: گام ديگر دشمنان اسلام، انقلاب و نظام اسلامي از پاي درآوردن تفكر ديني انقلاب است كه به طور حتم موفق نمي شوند.

نوبخت تاكيد كرد: امروز مذهب را عليه مذهب برانگيخته‌اند آنان مطمئن هستند با حمله نظامي قادر نيستند ايران را از پاي درآورند، از نظر اقتصادي هم علي‌رغم اعمال بزرگترين تحريم‌ها، زنجيرهاي اقتصادي هم نمي‌تواند اين نظام را متوقف كند بنابراين به‌دنبال مقابله با تفكر ديني هستند.

نوبخت افزود: همه كسانيكه طرفدار تفكر ديني، دولت و حكومت اسلامي هستند بايد نگران اين توطئه جديد باشند زيرا دشمن با درست كردن اسلامي جعلي به‌نام داعش و راه‌انداختن گروه‌هاي تكفيري، تلاش مي‌كند به جهان نشان دهد كه اسلام، سوزاندن و سربريدن انسان‌ها است در حاليكه هيچ انساني در هيچ نقطه از جهان موافق و تاييد كننده تفكر داعش و گروه‌هاي تكفيري نيست.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید