حضور پر شکوه ملت غیور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه شکست توطئه دشمنان بود | اتاق خبر
کد خبر: 316843
تاریخ انتشار: 23 بهمن 1394 - 09:05
سردار ساجدی نیا:
رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: حضور پر شکوه و با صلابت مردم تهران در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از عشق و وفاداری مردم به نظام، مقام معظم رهبری و شکست توطئه دشمنان این مرز و بوم دارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از فارس، سردار حسین ساجدی نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ ظهر امروز در حاشیه برگزاری مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: ماموران پلیس تهران بزرگ در کنار شهروندان ولایتمدار و همیشه حاضر در صحنه، علاوه بر پوشش انتظامی و ترافیکی، یک صدا با راهپیمایان از اصول و ارزش های انقلاب دفاع کردند.

وی با اشاره به برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم یوم الله22 بهمن، نسبت به سال های قبل، افزود: علیرغم توطئه دشمنان اسلام و تبلیغات شبکه های معاند، شاهد حضور میلیونی و عظیم مردم سراسر کشور خصوصا در شهر تهران بودیم و در این راستا هم ماموران انتظامی و راهور تهران بزرگ، از شب گذشته در محل برگزاری مراسم حضور و نسبت به تثبیت نظم و هدایت راهپیمایان بزرگوار در مسیر های راهپیمایی به ایفای وظیفه پرداختند.

رییس پلیس پایتخت تصریح کرد: حضور پر شکوه و با صلابت مردم تهران در جشن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب، نشان از عشق و وفاداری مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و شکست توطئه دشمنان این مرز و بوم دارد و بدخواهان به خوبی دریافته اند که ملت بزرگ ما در برابر فشارها و تحریم ها تسلیم نخواهند شد.

وی با اشاره به حضور مستمر پلیس پایتخت در کنار راهپیمایان تا پایان مراسم، اظهار داشت: " بر اساس بررسی های انجام شده در هیچ نقطه از شهر تهران به ویژه در محدوده های راهپیمایی مورد خاصی گزارش نشد و مراسم جشن فجر انقلاب بدون کوچکترین حادثه ای برگزار شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ، در پایان با اشاره به این که دشمنان ایران اسلامی توان مقابله با ارزش های اسلامی و دینی مردم کشورمان را ندارند، گفت:" ملت ایران بار دیگر در این روز، با عظمتی مثال زدنی به صحنه آمده و با ندای استقلال، ازادی و حاکمیت دین خدا، پاسخی دندان شکن به توطئه دشمنان بدکردار دادند.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید