دعوت از دانش‌آموازن واجد شرایط اصفهان برای حضور پای صندوق‌های رای | اتاق خبر
کد خبر: 318058
تاریخ انتشار: 27 بهمن 1394 - 09:56
مدیرکل آموزش و پرورش اصفهان از دانش‌آموزان واجد شرایط استان برای حضور پای صندوق‌های رای دعوت کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، محمد حسن قائدی‌ها ظهر دوشنبه در گردهمایی فصل حضور دانش‌‌آموزی که در سالن ورزشی آزادی برگزار شد، ضمن دعوت از دانش‌آموازن واجد شرایط استان برای حضور پای صندوق‌های رای اظهار داشت: دانش‌اموزانی نیز که واجد شرایط نیستند باید با تشویق دیگر دانش‌آموزان برای حضور در پای صندوق‌های در این انتخابات نقش‌آفرینی کنند.

وی به رشادت‌های ملت ایران در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: امروز نیز ملت ایران با ایستادگی و با فعالیت‌ها و پیگیری‌های شبانه روزی تیم هسته‌ای به موفقیت بزرگی دست یافته‌اند که این روزها که جشن پیروزی هسته‌ای کشور است را می‌‌توان روزهای تاریخی برای ملت ایران عنوان کرد.

مدیرکل اداره آموزش و پرورش استان اصفهان با تاکید بر اینکه  وزیر امور خارجه ایران نیز در صحنه‎های بین‌المللی از حق و حقوق هسته‎ای مسلم ایران دفاع کرد، ابراز داشت: می‌توان روز پیروزی ایران در زمینه مذاکرات هسته‌ای را در راستای روزهای ۲۲ بهمن، روز پیروزی انقلاب اسلامی، روز دفاع مقدس، روز شکستن حصر آبادان، روز آزادی خرمشهر دانست.

وی همچنین با اشاره به اینکه عموم مردم جامعه با حضور در انتخابات هفتم اسفند ماه غرور ملت ایران را بار دیگر به رخ جهانیان خواهد کشاند، ابراز داشت: مردم باید توجه داشته باشند که حضورشان در این انتخابات بزرگ‌ترین تهدید برای دشمنان است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید