انجمن قطعه‌سازان ایران و اتحادیه صنایع آلمان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند | اتاق خبر
کد خبر: 318368
تاریخ انتشار: 28 بهمن 1394 - 01:06
آخرین برنامه کاری در اولین روز سفر هیات تجاری اتاق تهران به آلمان، حضور در یک ضیافت شام و البته امضای یک سند همکاری میان انجمن قطعه‌سازان ایران و اتحادیه صنایع آلمان بود.

اتاق خبر: آخرین برنامه کاری در اولین روز سفر هیات تجاری اتاق تهران به آلمان، حضور در یک ضیافت شام و البته امضای یک سند همکاری میان انجمن قطعه‌سازان ایران و اتحادیه صنایع آلمان بود. هیات تجاری اتاق ایران که از روز گذشته، برنامه‌های مذاکرات و گفت‌وگوهای خود با فعالان بخش خصوصی ایالت باواریا در آلمان را آغاز کرده است، در آخرین برنامه خود در یک ضیافت شام شرکت کرد که توسط اتحادیه صنعت باواریا ترتیب داده شده بود.

بنا بر این گزارش به نقل از اتاق بازرگانی؛ در این مراسم تفاهم‌نامه‌ای میان برترام بروسارت، رییس اتحادیه صنعت باواریا و محمدرضا نجفی‌منش عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان ایران و عضو هیات نمایندگان اتاق تهران امضا شد. این قرارداد همکاری در چهار بند به امضا رسید که شامل همکاری بین شرکت‌های ایالت باواریا و ایران در زمینه ساخت خودرو و قطعات، سرمایه‌گذاری مشترک شرکت‌های ایالت باواریا و همتایان ایرانی در هر دو کشور، اعزام هیات‌های تجاری زمینه صنعت خودرو و قطعات و برگزاری همایش‌های مشترک در دو کشور به منظور اطلاع‌رسانی از وضعیت پیشرفت و فناوری به کارگرفته شده در صنعت خودرو است.

کد:94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید