آسیا؛ بازاری پر منفعت برای بوئینگ | اتاق خبر
کد خبر: 318388
تاریخ انتشار: 28 بهمن 1394 - 02:22
شرکت هواپیمایی بوئینگ پیش بینی کرد منطقه جنوب شرق آسیا تا سال ۲۰۱۵ میلادی نیازمند ۳ هزار و ۷۵۰ فروند هواپیما به ارزش ۵۵۰ میلیارد دلار است.

شرکت یی بوئینگ پیش بینی کرد منطقه جنوب شرق آسیا تا سال ۲۰۱۵ میلادی نیازمند ۳ هزار و ۷۵۰ فروند هواپیما به ارزش ۵۵۰ میلیارد دلار است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر؛ به نقل از رویترز، «دینش کسکار» معاون ارشد مدیر فروش منطقه «آسیا-اقیانوس آرام و هند» شرکت هواپیمایی بوئینگ گفت: منطقه جنوب شرق آسیا تا سال ۲۰۱۵ میلادی نیازمند ۳ هزار و ۷۵۰ فروند هواپیما به ارزش ۵۵۰ میلیارد دلار است.

در همین حال، این «دینش کسکار» تصریح کرد: از این میزان در حدود ۷۶ درصد به هواپیماهایی از نوع بوئینگ ۷۳۷ و ایرباس A۳۲۰ اختصاص داده خواهد شد.

«دینش کسکار» به این نکته اشاره کرد که ترافیک هوایی منطقه جنوب شرق آسیا از سال ۲۰۱۰ میلادی تاکنون ۹ درصد افزایش یافته است و پیش بینی می شود تا ۲۰ سال آینده ۷.۷ درصد دیگر به این میزان افزوده شود.

شرکت بوئنگ برآورد کرده است که تا ۲۰ سال آینده تقاضای جهانی برای هواپیما به ۳۹ هزار و ۵۰ فروند می‌رسد که از این تعداد سهم منطقه «آسیا-اقیانوس آرام» ۱۴ هزار و ۵۵۰ فروند خواهد بود که بیش از یک سوم سهم بازار جهانی است.

وی در پایان گفت: سفارشات بیشتر مشتریان ما در حال حاضر بین ۲۵ تا ۴۰ فروند هواپیما است.

94111

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید