244 شعبه اخذ رأی در سیرجان و بردسیر برپا می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 318480
تاریخ انتشار: 28 بهمن 1394 - 13:44
فرماندار سیرجان:
فرماندار سیرجان گفت: 244 شعبه اخذ رأی جمع‌آوری آرا را در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر بر عهده دارند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس از سیرجان، منصور مکی‌آبادی عصر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات با حضور بخشداران و مجریان انتخابات بخش‌ها اظهار داشت: مرخصی تمام کارمندان و کارکنان فرمانداری و بخشداری‌ها تا هشتم اسفند ماه لغو شده است.

وی بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن انتخابات باید در وقت باقیمانده تمام تدارکات و امکانات آماده شده مورد بررسی قرار گیرد و کمبودها تا هفته آینده برطرف شود تا شاهد یک انتخابات خوب و سالم در حوزه سیرجان باشیم.

مکی‌آبادی افزود: یک حوزه اصلی و هشت حوزه فرعی اخذ رای در شهرستان سیرجان آماده شده و 244 شعبه اخذ رای کار جمع‌آوری آرا را در سیرجان و بردسیر بر عهده دارند.

این مسئول ادامه داد: کمیته‌های مختلف فرهنگی، پشتیبانی، حفاظت و نظارت ایجاد شده و در انجام وظایف و کار خود کوشا بوده و برنامه‌ریزی کرده‌اند.

فرماندار سیرجان از همکاری بیش از 5 هزار نفر در برگزاری انتخابات حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر خبر داد و گفت: همه برنامه‌ها از جمله امنیت برای برگزاری یک انتخابات خوب و با حضور حداکثری مردم دیده شده و امکانات هم با همکاری تمام دستگاههای اجرایی آماده است.

کد: 94108

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید