دستگیری قاتل مرد ۳۰ ساله زنجانی در کوتاه‌ترین زمان | اتاق خبر
کد خبر: 318488
تاریخ انتشار: 28 بهمن 1394 - 07:25
رئيس پليس آگاهی استان زنجان خبرداد:
رئیس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: فردی كه در اثر مشاجره اقدام به قتل مرد ۳۰ ساله با سلاح شكاری كرده بود، در كم‌ترین زمان ممكن توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

اتاق خبر- رئیس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: فردی كه در اثر مشاجره اقدام به قتل مرد ۳۰ ساله با سلاح شكاری كرده بود، در كم‌ترین زمان ممكن توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ جعفر رحمتی اظهار کرد: روز گذشته در پی كشف جسد مردی ۳۰ ساله به نام «م ـ ك» در یك دستگاه خودرو پراید در حوالی روستای «نیماور» شهرستان زنجان، پیگیری موضوع در دستور كار ماموران آگاهی قرار گرفت.

وی با اعلام اینكه این جسد از پهلو توسط سلاح مورد اصابت قرار گرفته بود، افزود: پس از بررسی جسد و جمع‌آوری مدارك لازم فرضیه قتل متوفی قوت گرفت كه در ادامه تحقیقات اطلاعاتی و پلیسی یك متهم مرد به نام «ح ـ م» در این ارتباط شناسایی شد.

به گفته رئیس پلیس آگاهی استان زنجان، متهم دستگیر، كه ابتدا منكر هرگونه جرم بوده و در ادامه تحقیقات با ارائه دلایل و مدارك با اعتراف به قتل این مرد ۳۰ ساله کرد، اظهار کرد: حدود چند ماه قبل در ملاقاتی كه با مرحوم داشتم قرار شد بنده طبقه فوقانی منزل پدری خود را به ایشان اجاره دهم و به خاطر همین مبلغ ۱۵ میلیون ریال وجه نقد از وی دریافت کردم، لیكن از آنجایی كه واحد مسكونی از سوی مستاجر سابق تخلیه نشده بود این موضوع چندین ماه به طول انجامید و بر سر همین موضوع من و مرحوم با هم اختلافاتی پیدا كردیم.

متهم این پرونده ادامه داد: حدود ساعت ۲۱ مرحوم به منزل ما آمده و در خصوص موضوع اجاره منزل با همدیگر مشاجره كردیم كه در این حین من عصبانی شدم و با سلاح شكاری او را مورد هدف قرار دادم تا اینكه شناسایی و دستگیر شدم.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان خاطرنشان كرد: پرونده پس از تكمیل تحقیقات به‌همراه متهم تحویل مقامات قضایی و با قرار بازداشت روانه زندان شد.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید