عارف: اگر جای وزارت کشور بودم انتخابات را زودتر برگزار می‌کردم | اتاق خبر
کد خبر: 318527
تاریخ انتشار: 28 بهمن 1394 - 17:02
در جمع خبرنگاران:
رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: باید حرمت ایام فاطمیه در تبلیغات انتخاباتی حفظ شود. اگر به جای وزارت کشور بودم انتخابات را زودتر برگزار می کردم تا با این ایام مصادف نشود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، محمدرضا عارف، رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در حاشیه مراسم افتتاح ستاد فرزندان ۷۶ در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که مجلس نهم چه اقدامات اشتباهی انجام داده است؟ گفت: باید این سوال را جواب داد که مجلس نهم چه دستاوردی داشته است؟

وی افزود: با قرار دادن جلالی، مطهری و نعمتی هویت اصلاح طلبی زیر سوال نرفته و از هویت اصلاح‌طلبی عبور نشده است.

عارف تاکید کرد: ائتلاف به خاطر منافع ملی با حامیان دولت انجام شد.

رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر شکل‌گیری مجلس طرفدار دولت در صورت رأی آوردن لیست اصلاح طلبان توضیح داد: مجلسی که لیست ائتلافی اصولگرایان در آن حضور داشته باشد، مجلس‌الدوله نیست، مجلس ملت است.

وی تصریح کرد: این لیست مورد تایید شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان است.

عارف ادامه داد: در مورد ریاست مجلس آینده با هیچ فردی صحبت نشده است.

رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان حاضر در لیست منشور اصلاح‌طلبی را امضا کردند ولی افراد اعتدال‌گرا الزامی برای امضای این لیست نداشتند.

رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در پایان از جوانان حاضر در جلسه خواست حرمت ایام فاطمیه را در تبلیغات انتخاباتی نگه دارند و گفت: اگر به جای وزارت کشور بودم انتخابات را زودتر برگزار می کردم تا با این ایام مصادف نشود.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید