درآمد نجومی محسن یگانه از موسیقی مشخص شد | اتاق خبر
کد خبر: 319100
تاریخ انتشار: 30 بهمن 1394 - 17:05
محسن یگانه دانشجوی رشته مهندسی صنایع که در دانشگاه آزاد تهران واحد جنوب گرایش تولید صنعتی را ادامه داد، اما بعد از گذراندن شش ترم به علت مشغله زیاد در دنیای موسیقی، از ادامه تحصیل منصرف شد.

به گزارش اتاق خبر، او فرزند یکی مانده به آخر خانواده است و دو خواهر بزرگترش هر کدام پزشک و دندان‌پزشک هستند. او فرزند یکی از شهیدان هشت سال دفاع مقدس است (محمدرضا یگانه) و مادرش استاد دانشگاه است.

محسن یگانه موسیقی را با یک گیتار شروع کرد و خیلی زود فاصله خود را با خوانندگان معمولی و تفریحی پاپ در ایران زیاد کرد. آنچه او را از دیگر خوانندگان متمایز می‌کند توانایی او در ترانه‌سرایی و آهنگسازی است.

یگانه اخیرا گفت و گویی جالب با شبکه ویدیویی "پلاس" انجام داده که در آن حرفهای جالبی مطرح کرده است.

به گزارش"توریسم آنلاین" محسن یگانه در این گفت و گو مدعی شد از زمان ورودش به عرصه موسیقی تاکنون درآمدی بیشتر از پنج میلیارد تومان داشته است.

این خواننده موسیقی پاپ در بخشی از حرفهایش گفت: بعد از رگ خواب گفتم درآمدی 500 میلیونی داشتم اما الان درآمدم بیشتر از 10 برابر آن زمان شده است.

به گزارش "توریسم آنلاین" با یک حساب سرانگشتی و با توجه به اظهارات یگانه درباره درآمد 500 میلیونی اش بعد از آلبوم "رگ خواب" می توان به این نکته رسید که درآمد فعلی او بیشتر از پنج میلیارد توان است.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید