والیبال ساحلی آینده روشنی دارد | اتاق خبر
کد خبر: 319147
تاریخ انتشار: 30 بهمن 1394 - 22:32
معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه زمینه های رشد و توسعه والیبال ساحلی ایران فراهم می‌شود، گفت: والیبال ساحلی ایران آینده‌ای روشن خواهد داشت.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، نصرالله سجادی با اشاره به برگزاری تور جهانی والیبال ساحلی در کیش خاطرنشان کرد: تور جهانی والیبال ساحلی در سطح بالایی در جزیره کیش پیگیری شد. این رقابتها که برای نخستین بار به میزبانی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، فرصت خوبی برای بازیکنان والیبال ساحلی ایران ایحاد کرد تا با بهترین‌های جهان بازی کنند.

وی با بیان اینکه والیبال ساحلی ایران کم کم زمینه های رشد و توسعه‌اش فراهم می شود، گفت: من فکر می کنم همان گونه که والیبال سالنی موفق شده است، والیبال ساحلی نیز روند رو به رشدی خواهد داشت.

معاون وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: برگزاری این گونه تورنمت‌‌ها به رشد و توسعه والیبال ساحلی کمک می کند. از سویی باعث اقبال بیشتری از سوی مردم می شود و هم فرصت خوبی است تا تعداد بیشتری از تیم های والیبال ساحلی ایران در یک تورنمنت جهانی حضور یابند.

وی تاکید کرد: تیم های خوبی به این رقابتها از کشورهای مختلف جهان آمدند و بازیکنان ایران نیز در جدال با آنها به تجربه جدیدی دست یافتند که در آینده حتما کمک حال‌شان خواهد بود.

سجادی درباره ارزیابی وزارت ورزش و جوانان از عملکرد تیم های ایران در تور جهانی والیبال ساحلی و آیا اینکه انتظارات وزارت ورزش را برآورده شده است؟ گفت: حضور تیم های ایرانی بیشتر برای کسب تجربه بوده است. در مورد اینکه انتظارات برآورده شده است یا نه،  فدراسیون والیبال باید پاسخ دهد. وزارت ورزش زیاد در مسایل ریز و فنی فدراسیون ها دخالت نمی کند.

وی در پاسخ به این سئوال که وزارت ورزش برای حمایت بیشتر از والیبال ساحلی چه برنامه‌هایی دارد، گفت: وزارت ورزش از کلیه برنامه های رشد و توسعه فدراسیون های ورزشی حمایت می کند که فدراسیون والیبال نیز مورد حمایت است. والیبال ساحلی یکی از رشته های زیر نظر فدراسیون والیبال است.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید