۲۵هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند | اتاق خبر
کد خبر: 319516
تاریخ انتشار: 1 اسفند 1394 - 22:16
فرماندار فریدونشهر:
فرماندار فریدونشهر تعداد افراد واجد شرایط رای دادن در شهرستان فریدونشهر را ۲۵ هزار نفر اعلام کرد و گفت: یک هزار و ۳۰۰ نفر از این افراد رای اولی هستند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، ناصر اسدی با اشاره به اینکه همه اقدامات لازم برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات هفتم اسفند انجام شده است، اظهار داشت: در این راستا با توجیه سخنرانان و برنامه‌ریزی‌هایی که در دهه فجر انجام شد اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه تبلیغات کاندیداها در سطح شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میان دشت نیز در حال انجام است، ابراز داشت: تاکنون هیچ تخلفی در این زمینه گزارش نشده است.

فرماندار فریدونشهر تعداد افراد واجد شرایط رای دادن در شهرستان فریدونشهر را ۲۵ هزار نفر اعلام کرد و افزود: یک هزار و ۳۰۰ نفر از این افراد رای اولی هستند.

وی تصریح کرد: این تعداد واجد شرایط باید یک نفر نماینده شهرستان را از بین ۱۸ کاندیدای تایید صلاحیت شده انتخاب کنند.

اسدی در ادامه با اشاره به اینکه برای دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در شهرستان فریدونشهر ۴۱ شعبه در نظر گرفته شده است، ابراز داشت: از این تعداد ۲۵ شعبه سیار و ۱۶ شعبه ثابت در شهرستان پیش بینی شده است.

وی در خصوص تعرفه‌های انتخاباتی نیز گفت: تعداد تعرفه مورد نیاز به حوزه انتخابیه ارسال شده است و مشکلی در شهرستان برای برگزاری انتخابات نداریم.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید