انتخابات عالی‌ترین مظهر حضور مردم در عرصه سیاسی | اتاق خبر
کد خبر: 319946
تاریخ انتشار: 3 اسفند 1394 - 14:16
فرماندار مریوان:
فرماندار مریوان با اشاره به حساسیت انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات عالی‌ترین مظهر حضور مردم در عرصه سیاسی و مهم‌ترین مجرای تحقق حاکمیت مردم است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، منطقه کردستان، «محمد فلاحی»، امروز یکشنبه(دوم اسفندماه) در جمع نمایندگان فرمانداری و هیئت اجرایی این شهرستان با اشاره به انتخابات پیش رو، اظهار کرد: تلاش برای اجرایی دقیق قانون و مشارکت حداکثری مردم از اولویت‌های مهم انتخاباتی توسط دستگاه‌های اجرایی است.

وی با بیان این‌که برگزاری انتخاباتی سالم، پرشور و دعوت از مردم و مخاطبان برای شرکت گسترده در انتخابات، باید مدنظر مسئولان باشد است، افزود: همه زیرمجموعه‌های اداره‌ها نیز باید در زمان اداری از فعالیت انتخاباتی پرهیز کنند.

فلاحی خاطرنشان کرد: مطابق ماده 59 قانون انتخابات کشور، هر گونه فعالیت تبلیغاتی نامزدها در همه دستگاه‌ها و نهادهای رسمی و دولتی ممنوع است.

فرماندار مریوان تصریح کرد: انتخابات عالی‌ترین مظهر حضور مردم در عرصه سیاسی و مهم‌ترین مجرای تحقق حاکمیت مردم است.

وی تصریح کرد: بی‌شک حضور مرزداران شهرستان مریوان در انتخابات هفتم اسفندماه بار دیگر لرزه بر پیکره بدخواهان این نظام در آن سوی مرزهای کشورمان خواهد انداخت.

فرماندار مریوان ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران از ابتدا تاکنون متکی به آرای مردم مسلمان و آحاد ملت است و از این پس نیز اگر بخواهیم نظامی رو به رشد داشته باشیم باید شاهد حضور پرشور مردم در عرصه‌های مختلف باشیم.

فلاحی خاطرنشان کرد: انتخابات عالی‌ترین نماد مشارکت و حضور مردم در صحنه است و مشارکت عمومی در انتخابات نشان‌دهنده همبستگی ملی است که کشور را در مقابل هر توطئه‌ای مصون و محفوظ نگاه می‌دارد.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید