آخرین وضعیت تیم فوتبال ذوب آهن برای دیدار با لخویا قطر | اتاق خبر
کد خبر: 320277
تاریخ انتشار: 3 اسفند 1394 - 22:13
تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان به عنوان یکی از سه نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا آماده دیدار با لخویا قطر است.

 

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، علی شجاعی سرپرست تیم فوتبال ذوب آهن که هم اکنون در دوحه به سر می برد در مورد آخرین وضعیت این تیم گفت: تیم روز گذشته یک تمرین شاداب را در شهر دوحه برگزار کرد و امروز نیز آخرین جلسه تمرینی خود را پیش از مصاف با لخویا در محل اصلی برگزاری بازی به انجام خواهند رساند.

سرپرست ذوب آهن در مورد مصدومین ذوب آهن اظهار داشت: متاسفانه مهرداد قنبری، صائب محبی و هاشم بیک زاده را به دلیل مصدومیت به همراه نداریم ولی سایر بازیکنان می توانند به میدان بروند و با نظر کادر فنی در ترکیب قرار گیرند.

شجاعی در مورد عدم حضور سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در قطر نیز اظهار داشت: باتوجه به اینکه تعدادی از ناظران AFC به واسطه مسابقه تیم فوتبال سپاهان در لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا در اصفهان هستند و از ورزشگاه فولادشهر بازدید میکنند، آقای آذری در اصفهان ماندند و البته جهت پیگیری برخی از امور تیم فوتبال، ترجیح دادند به دوحه سفر نکنند.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های فوتبال لخویا قطر و ذوب آهن اصفهان در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۸:۴۵ دقیقه روز سه شنبه به میزبانی تیم قطری برگزار خواهد شد.

94104

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید