برای کمک به دولت به فهرست صدای ملت رای دهید | اتاق خبر
کد خبر: 320551
تاریخ انتشار: 5 اسفند 1394 - 10:25
مطهری در همایش «صدای ملت» مطرح کرد؛
کاندیدای اصلاح طلبان دهمین مجلس شورای اسلامی گفت: نماینده باید به دولت کمک کرده و او را همراهی کند. توصیه می کنیم به فهرست «صدای ملت» رای دهید.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، علی مطهری در همایش انتخاباتی صدای ملت( حامیان دولت) که عصر امروز در ورزشگاه شهید شیرودی برگزار شد، اظهار داشت: امروز می خواهم درباره علت راه اندازی جریان «صدای ملت» صحبت کنم. معتقدم درد امروز فضای سیاسی کشور ما تعصبات گروهی است.

وی افزود: این بیماری است که انقلاب را از درون می خورد و این تعصبات باعث تفرقه می شود.

مطهری با بیان اینکه یک دیوار مصنوعی بین اصولگرایان و اصلاح طلبان ایجاد شده است، تصریح کرد: اصولگرایان، اصلاح طلبان را ضد نظام تلقی می کنند و اصلاح طلبان، اصولگرایان را عقب مانده می دانند؛ «صدای ملت» می خواهد دیوار مصنوعی بین اصولگرایان و اصلاح طلبان را از بین ببرد.

وی با بیان اینکه از این رو در فهرست «صدای ملت» از هر دو جناح حضور دارند، افزود: می خواهیم راه سومی را آغاز کنیم و مجلس نیاز به خانه تکانی دارد.

مطهری گفت: اگر در فهرست صدای ملت دقت کنید، برای تمام کمیسیون های تخصصی مجلس مانند کمیسیون بهداشت، آموزش و پرورش، صنعت و معدن و سایر کمیسیونها افرادی را قرار داده ایم.

مطهری ادامه داد: فهرست صدای ملت از نظر کارنامه و تخصص از دو فهرست اصلی دیگر بالاتر و برتر است.

کاندیدای اصلاح طلب مجلس دهم در بخش دیگری از صحبت های خود به انتخاباتی ۷ اسفند اشاره کرد و گفت: به کسانی رای دهیم که دغدغه اجرای قانون را داشته باشد؛ کسانی می توانند این کار را انجام دهند که وامدار منابع قدرت و ثروت نباشند. کسانی که با هزینه سنگین مثل ۵ یا ۱۰ میلیارد وارد مجلس بشود وامدار سرمایه دارها هستند و باید دین خود را ادا کنند و نمی توانند وظیفه نمایندگی خود را انجام دهند.

وی افزود: زمانی که یک مقام اجرایی و یا وزیر اقوام یک نماینده را سر کار گذاشته او نمی تواند تذکری بدهد زیرا دست او بسته است؛ کسی می تواند امر خدا را اقامه و احکام خدا را پیاد کند که اهل رفیق بازی نباشد؛ بنده جا و مقام نیز نباشد.

مطهری با تاکید بر اینکه هر کسی نمی تواند ادعای مصلح و اصلاح طلب بودن داشته باشد، خاطرنشان کرد: نماینده ای که پایش گیر باشد نمی تواند مقابل قانون شکنی ها قد علم کند.

کاندیدای اصلاح طلب مجلس دهم با بیان اینکه به کسانی رای ندهیم که با برجام مخالف هستند، ادامه داد: همچنین به کسانی که مخالف خرید هواپیما برای کشور هستند نیز رای ندهیم.

وی افزود: به کسانی که دچار هوای نفسانی هستند و مخالفتشان نیز ناشی از تعصبات دروغی نباید رای داد. نماینده باید به دولت کمک کرده و او را همراهی کند. توصیه می کنیم به فهرست «صدای ملت» رای دهید.

مطهری گفت: تعجب می کنم کسانی که ادعای شفافیت می کنند چطور این همه تبلیغات در تهران وجود دارد؛ هزینه آنها از کجا آمده. آیا از منابع مشروع تهیه شده. چشمان خود را باز کنیم و آنچه را به مصلحت کشور است انجام دهیم.

وی در پایان شعار «صدای ملت» را رونق اقتصادی و سیاست داخلی عنوان کرد.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید