ملت مجلسی می‌خواهد که علاج درد مردم را بشناسد | اتاق خبر
کد خبر: 320774
تاریخ انتشار: 5 اسفند 1394 - 14:15
رهبر انقلاب در دیدار مردم نجف آباد:
رهبر معظم انقلاب اظهار داشتند: انتخابات در کشور ما قد برافراشتن ملی است، ملت با انتخابات، در برابر دشمن سینه سپر می‌کند و عرض اندام می‌کند.

اتاق خبر - حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیش از ظهر روز چهارشنبه، در آستانه‌ ایام برگزاری انتخابات، در جمع هزاران نفر از مردم شهر نجف آباد، در حسینیه‌ امام خمینی تهران ادامه دادند: ملت با انتخابات، در برابر دشمن سینه سپر می‌کند و عرض اندام می‌کند. وقتی دشمن مشاهده می‌کند که بعد از 37 سال، با این همه فشار و تحریم‌های ظالمانه و تبلیغات غرض‌آلود و خسارت‌بار نتوانسته است مانع از بیعت مردم با نظام شود، عظمت انقلاب در چشم او هیبت پیدا می‌کند.

 

ایشان خاطرنشان کردند: یکی از ترفندهای دشمن در انتخابات که در اینجا تکرار می‌کنند ایجاد دوقطبی دروغینی مانند مجلس «دولتی» و «ضد دولتی» است. ملت نه مجلس دولتی می‌خواهد نه ضد دولتی؛ ملت، مجلس شجاع و متدینی می‌خواهد که با وظایفش آشنا باشد و مرعوب آمریکا نباشد.

 

ایشان افزودند: ملت ایران مجلسی می‌خواهد که علاج درد مردم را بشناسد. مجلس متدین، متعهد و شجاعی که فریب ترفند دشمن را نخورد. مجلسی که به عزت و استقلال اهمیت دهد و مقابل طمع قدرت‌هایی که دست‌شان از ایران کوتاه شده و می‌خواهند برگردند بایستد. مجلسی که دولت را موظف به اقتصاد درون‌زا کند.

 

رهبر انقلاب با تاکید بر این‌که «همه باید مراقب نفوذ باشند» افزودند: وقتی می‌بینید دشمن برای ایجاد دودستگی از شما تعریف می‌کند بی‌درنگ ابراز بیزاری کنید. شما که می‌دانید دشمن قصد تفرقه دارد، نگذارید. امام گفتند وقتی دشمن از شما تعریف می‌کند، ببینید چه اشتباهی کرده‌اید. برگردیم به کلام امام.

 

ایشان ادامه دادند: آمریکا بعد از مذاکرات یک نقشه برای منطقه دارد و یک نقشه برای ایران؛ این برای ما روشن شده. برای داخل، دشمن از نفوذی‌ها استفاده می‌کند.نفوذی حتماً این نیست که از دشمن پول گرفته باشد. امام فرمودند گاهی حرف دشمن با چند واسطه از دهان آدم موجه شنیده می‌شود.

 

ایشان هم‌چنین با تاکید بر این‌که «از ادبیات سیاسی دشمن استفاده نکنیم» یادآور شدند: دشمنان انقلاب از روز اول تعبیر «تندرو» و «میانه‌رو» را استفاده کردند. از نظر آن‌ها از همه تندروتر، امام بزرگوار بود؛ امروز هم بنده‌ حقیر را از همه تندروتر می‌دانند.

 

رهبر انقلاب اسلامی اظهار کردند: اسلام طرفدار راه وسط و میانه است اما وسط از نظر قرآن مقابل تندرو نیست، مقابل انحراف است. تند رفتن در صراط مستقیم چیز بدی نیست. منظور دشمن از تندرو کسانی است که در انقلاب مصمم‌ترند، حزب‌اللهی‌ها را می‌گویند و میانه‌رو را کسی می‌دانند که در برابر آن‌ها تسلیم باشد.

 

ایشان تاکید کردند: در انتخابات سعی کنید کار را درست و با دقت و بصیرت انجام دهید تا هم خدا راضی باشد و هم به احتمال زیاد نتیجه خوب باشد. بشناسید و انتخاب کنید. آن‌جایی که نمی‌شناسید هم نگویید رأی نمی‌دهم، بروید سراغ کسانی که به دین و تعهد آن‌ها اعتماد دارید.

 

ایشان خاطرنشان کردند: هرچه انتخاب کنید برای خود انتخاب کرده‌اید. انتخاب خوب شما به خودتان برمی‌گردد، انتخاب با غفلت هم بدی‌اش به خودتان برمی‌گردد. با اختیار و اراده، کار را درست انجام دهید. مجلس و خبرگان هر دو مهم است.

ادامه دارد...

منبع: ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید