تعیین محل جدید اداره ورزش و جوانان شمیرانات | اتاق خبر
کد خبر: 321050
تاریخ انتشار: 7 اسفند 1394 - 00:29
فرمانداری شمیرانات از تأمین اعتبار ساختمان جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات پس از 40 سال توسط شهرداری منطقه یک خبرداد.

اتاق خبر: عزت الله خانمحمدی در خصوص پروژه ساختمان اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات، گفت: اداره ورزش و جوانان شمیرانات بعد از گذشت ٤٠ سال مستأجری در یک ساختمان قدیمی صاحبخانه و مستقل شد.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا؛ وی افزود: این پروژ با تأمین اعتبار از سوی شهرداری منطقه یک به منظور ارتقای سطح ورزشی شهرستان شمیران و توسعه ورزشی با رویکرد ورزشی همگانی، پهلوانی و قهرمانی با حمایت همگانی از تمام ظرفیت‌های شمیرانات و تلاش مسئولان مربوطه از این پس در جایگاه واقعی خود قرار خواهد گرفت.

فرماندار شمیرانات تاکید کرد: این پروژه با حضور گرشاسبی مدیر کل ورزش وجوانان استان تهران، مسئولان شهرستان شمیرانات، پیشکسوتان ورزشی و خانواده های شهدا افتتاح و به بهربرداری رسید.

وی با اشاره به اینکه این پروژه از سوی شهرداری منطقه یک تأمین اعتبار شده است، تأکید کرد: ساختمان اداری اداره ورزش و جوانان شمیرانات در ٢ طبقه در فضای ١٥٠٠ مترمربعی، حدود ١٥٠٠ میلیارد تومان تأمین اعتبار شده است.

خانمحمدی ادامه داد: پروژه ساختمان اداره ورزش و جوانان منطقه شمیرانات ظرف مدت ٣ سال در منطقه قیطریه ساخته شده است. ساختمان اداری اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات با داشتن فضای کافی مانند سالن اجتماعات، فضای اداری مناسب، به منظور میزبانی از هیئت های ورزشی و کادر اداری ساخته شده است.

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید