حضور ۷۰ رسانه در ستاد انتخابات استان لرستان برای پوشش اخبار | اتاق خبر
کد خبر: 321114
تاریخ انتشار: 7 اسفند 1394 - 03:59
مدیرکل حوزه استاندار لرستان گفت: برای ۷۰ رسانه از قبیل خبرگزاری ها، پایگاه های خبری، نشریات سراسری و محلی کارت خبرنگاری برای حضور در ستاد انتخابات صادر شده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، مسعود بهرام نژاد با اشاره به اینکه استاندار لرستان برای شرکت در انتخابات هفتم اسفند در حوزه ای که بتواند با مردم در ارتباط مستقیم بوده حاضر خواهد شد، اظهار داشت: استاندار لرستان در یکی از سه شعبه ای که توسط  صدا و سیمای مرکز لرستان به طور مستقیم پوشش تلویزیونی داده می شود رای خود را به صندوق خواهد انداخت.

وی افزود: ایشان پس از انداختن رای خود در صندوق در گفتگوی مستقیم تلویزیونی شبکه افلاک لرستان شرکت خواهند کرد.

مدیرکل حوزه استاندار لرستان با بیان اینکه کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات در لرستان شرایط خوبی برای خبرنگاران در نظر گرفته است، عنوان کرد: برای ۷۰ رسانه از قبیل خبرگزاری ها، پایگاه های خبری، نشریات سراسری و محلی و ... حدود ۷۰ کارت از سوی کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات در استان صادر شده است.

بهرام نژاد اضافه کرد: نکاناتی که در محل کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات لرستان در نظر گرفته شده شامل سه خط اینترنت پرسرعت و چهار سیستم رایانه ای ثابت بوده تا خبرنگاران بتوانند اخبار انتخابات را در اسرع وقت منتشر کنند.

وی یادآور شد: در روز انتخابات به فاصله هر چند ساعت یکبار رئیس ستاد انتخابات استان یا استاندار لرستان در جمع خبرنگاران حاضر شده و آخرین اخبار و اطلاعات را در اختیار آن ها قرار خواهند داد.

مدیرکل حوزه استاندار لرستان بیان داشت: پخش مستقیم تلویزیونی ستاد انتخابات استان برای اطلاع رسانی آخرین اطلاعیه های ستاد انتخابات از شبکه افلاک و ارتباط با رادیو لرستان که در انتخابات گذشته سابقه نداشته است از اقدامات جدیدی بوده که توسط کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات در نظر گرفته شده است.

بهرام نژاد با اشاره به اینکه برای سرکشی خبرنگاران به برخی شعب اخذ رای دو خودرو در نظر گرفته شده است، افزود: در صورت ضرورت اگر نیاز باشد خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات استان می توانند در چندین نوبت به شعب مختلف سر زده و اخبار آن ها را منعکس کنند.

وی گفت: امیدواریم از روند برگزاری انتخابات، حضور مردم و تمهیداتی که برای برگزاری انتخابات در نظر گرفته شده اطلاع رسانی خوبی از سوی خبرنگاران استان صورت گیرد.

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید