فعالیت 20 مرکز پژوهشی در البرز | اتاق خبر
کد خبر: 321253
تاریخ انتشار: 7 اسفند 1394 - 22:47
رئیس مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج گفت: مراکز پژوهشی، محرک‌های توسعه دانش در استان هستند.

رئیس مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج گفت: مراکز پژوهشی، محرک‌های توسعه دانش در استان هستند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مجید کاویانی اظهار کرد: در حال حاضر 20 مرکز پژوهشی در مناطق مختلف استان فعالیت دارند که بسیاری از آنها نه تنها دراستان بلکه در کشور و جهان حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

وی ادامه داد: موسسه سرم سازی رازی، دانشکده کشاورزی کرج، پژوهشگاه مواد و انرژی، علوم دامی کرج و ... تنها تعدادی از این پژوهشگاه ها به شمار می‌آیند.

کاویانی اضافه کرد: بدون شک این مراکز محرک‌های خوبی برای توسعه دانش در استان به شمار می‌آیند و می‌توانند این استان را به یکی از مهم‌ترین قطب‌های علمی کشور تبدیل کنند.

وی ادامه داد: بدون شک توسعه مرزهای دانش در البرز زمینه‌ای برای رشد اقتصاد دانش بنیان را در این استان سه میلیون نفری فراهم می‌کند.

این مسؤول توضیح داد: بدون شک رشد کمی و کیفی فعالیت‌های مراکز پژوهشی استان باعث اشتغال زایی برای کسانی می‌شود که سالیان سال در دانشگاه‌ها تحصیل کرده‌اند و حالا به دنبال شغلی متناسب با تخصص خود هستند.

رئیس مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج در پایان گفت: باید قدر شرایط موجود را بدانیم و از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنیم چرا که توسعه مرزهای دانش درالبرز در نهایت به توسعه همه جانبه کشور منجر می‌شود.

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید