مهرداد اسکویی «پابرهنه در پاییز» را برای شبکه مستند می‌سازد | اتاق خبر
کد خبر: 321508
تاریخ انتشار: 11 اسفند 1394 - 11:04
بهترین کارگردان مستند جشنواره فیلم فجر که به تازگی جایزه عفو بین الملل یکی از بخش های جنبی جشنواره برلین را به دست آورده، «پابرهنه در پاییز» را برای شبکه مستند می سازد.

به گزارش اتاق خبر، مهرداد اسکویی مستندساز شناخته شده که اخیرا در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر برای مستند «رویاهای دم صبح» جایزه بهترین کارگردانی را از آن خود کرد، قرار است مستند «پا برهنه در پاییز» را برای شبکه مستند بسازد.

این اثر 60 دقیقه ای روایتی از زندگی مهدی باباعلی کاروان گردان پیر خمین شهر و تلاش او برای برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم عزاداری عاشورا است و تعزیه و کاروان گردانی وی در روز هشتم ماه محرم را به تصویر می کشد.
اسکویی همچنین به تازگی جایزه عفو بین الملل یکی از بخش های جنبی جشنواره برلین را از آن خود کرد. این بخش جنبی متعلق به سازمان غیردولتی و مردم نهاد عفو بین الملل است و داوران مستقلی دارد که آنها جایزه نخست این بخش را به فیلم «رویاهای دم صبح» اختصاص داده اند.
شبکه مستند، این موفقیت را به این فیلمساز ایرانی که آثاری با تاثیرگذاری بین المللی در کارنامه دارد، تبریک می گوید و موفقیت های روزافزون او را آرزومند است.

منبع:تسنيم

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید