یحیی کمالی‌پور نماینده منتخب مردم جیرفت و عنبرآباد شد | اتاق خبر
کد خبر: 321659
تاریخ انتشار: 9 اسفند 1394 - 04:33
با کسب 71739 رأی
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد گفت: با کسب 71 هزار و 739 رأی یحیی کمالی‌پور نماینده منتخب مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از فارس، احمد امینی‌روش دقایقی قبل اظهار داشت: با پایان شمارش آرا و قطعی شدن نتایج انتخابات محلس شورای اسلامی یحیی کمالی‌پور با کسب 71 هزار و 739 رأی نماینده منتخب مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی شد.

وی بیان کرد: پس از کمالی‌پور، ذبیح‌الله اعظمی با کسب 53 هزار و 856 رأی نفر دوم و فرج‌الله عارفی با کسب 14 هزار و 584 رأی نفر سوم شد.

امینی‌روش ادامه داد: همچنین حجت‌الاسلام علی زادسر با 6 هزار و 376 رأی نفر چهارم، احسان سالاری با کسب 4 هزار و 711 رأی نفر پنجم و راضیه دانشی با کسب یک‌هزار و 150 رأی نفر شش در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مشخص شدند.

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد تصریح کرد: در این دو حوزه رأی‌گیری در مجموع 155 هزار و 979 رأی از مردم اخذ شده است.

وی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات روز گذشته بسیار خوب و چشمگیر بود، خاطرنشان کرد: از تمام امکانات شهرستان استفاده کردیم تا زمینه حضور بیش از پیش مردم را در دو انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فراهم شود که این مهم به لطف خداوند و همت مردم محقق شد.

امینی‌روش ابراز داشت: مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در این انتخابات نشان دادند که این منطقه خواستگاه تمدن بشریت است و با وجود این حضور با شکوه، حماسی و با شور و نشاط حتی یک مورد مشکل خاص وجود نداشت و انتخابات در کمال آرامش و امنیت برگزار شد.

کد: 94108

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید