مردم با حضور پرشور در انتخابات یک‌باردیگر دست رد به سینه دشمنان زدند | اتاق خبر
کد خبر: 321660
تاریخ انتشار: 9 اسفند 1394 - 04:41
نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری:
نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم با حضور پرشور در انتخابات یک‌بار دیگر دست رد به سینه دشمنان زدند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، آیت‌الله علیرضا اسلامیان طی بیانیه‌ای از حضور پرشور مردم مؤمن و سلحشور چهارمحال و بختیاری در انتخابات تشکر کرد.

در این بیانیه چنین آمده است:

حماسه باشکوهی که شما در هفتم اسفند ماه آفریدید، آزمون خیره کننده‌ای بود که چهره‌ی مصمم ایران اسلامی را در معرض نگاه دوستان و دشمنان قرار داد. رشد فزاینده‌ی سیاسی و پای فشردن بر مردم سالاری دینی صادقانه، حقیقت تابناکی است که با حضور متراکم شما مردم  بصیر و شجاع در پای صندوق های رأی بار دیگر دست ردّی به سینه نفاق و فتنه زد.

در ادامه آمده است: حماسه حضور شما پیوند مستحکم ایران و ایرانی را با نظام اسلامی به رخ همه‌ی بدخواهانی کشید که با صد ترفند سیاسی،اقتصادی و امنیتی درپی گسستن و متزلزل کردن این اعتماد و پیوند مقدس اند.

در ادامه می‌افزاید: ایرانیِ مؤمن و غیور در انتخابات هفتم اسفند ماه، ظرفیت عظیم خود را در مواجهه‌‌ی متین و خردمندانه با جنگ روانی بازیگران سلطه و استکبار، با زیبایی و چیره دستی هر چه تمام تر به تصویر کشیده و انقلاب اسلامی و منافع ملی خود را  بیمه کرد.

در ادامه آمده است، پیروز حقیقی این انتخابات ملت بزرگ ایران است که به حول و قوّه‌ی الهی توانست گامی استوار بردارد و گوهر نفوذ ناپذیر و چهره‌ی پر نشاط و مصمم و دل سرشار از امید و ایمان خود را به نمایش بگذارد.

اینجانب خود و شما را به شکر و قدر شناسی این نعمت بزرگ الهی فرا می‌خوانم و از باب «مَن لم یَشکُرِ المخلوق لم یَشکُرِ الخالق» مراتب تشکر و قدر شناسی خود را از همه مردم شریف استان ابراز داشته و  با تبریک این موفقیت بزرگ را به محضر رهبر معظم انقلاب و مردم شریف استان چند نکته را تقدیم می‌نمایم:

تشکر صمیمانه خود را خدمت همه اقشار محترم، برادران و خوهران مخصوصاً علمای اعلام، روحانیت معظم (کثَّرَ اللهُ اَمثالَهم)، اساتید، دانشجویان، جوانان، هیئات مذهبی و دیگر اقشار تقدیم می‌دارم.

در ادامه می‌افزاید: برخود لازم میدانم از همه دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات و عوامل محترم نظارتی، انتظامی، امنیتی و اجرائی و اصحاب رسانه خصوصاً رسانه ملی تشکر نموده و برای حسن عاقبت آنان دعا میکنم.

از همه فعالین مخلص با صفای ستاد مرکزی و ستادهای نه گانه شهرستانی و مردمی  شهرها و روستاها و مناطق عشایری و همه هواداران زحمت کش تشکر نموده و دوام توفیقات آنها را از خداوند متعال خواستارم.

در پایان با خشوع این نعمت بزرگ الهی را سپاس گفته و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (ارواحنا فداه) و با گرامیداشت یاد امام راحل عظیم الشأن (رحمت الله علیه) و شهیدان والا مقام انقلاب اسلامی، آینده‌ای هر چه بهتر برای کشور و ملت شریف مسألت می نمایم.

کد: 94108

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید