احتمال آشتی قریب‌الوقوع وزارت ارتباطات و مخابرات | اتاق خبر
کد خبر: 321899
تاریخ انتشار: 9 اسفند 1394 - 22:51
وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات ایران از ابتدای دولت یازدهم درگیر اختلافات مدیریتی هستند، اما به تازگی شنیده‌ها از تبادل لیست‌های مدیریتی بین مدیران مخابرات و وزارت ارتباطات در جهت بهبود روابط و احتمال آشتی قریب‌الوقوع حکایت دارد.

اتاق خبر: مراوداتی در سطح مدیران وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات در جریان است که از احتمال قریب‌الوقوع آشتی میان آنها خبر می‌دهد.

بنا بر این گزارش به نقل از فارس؛ وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات ایران از ابتدای دولت یازدهم درگیر اختلافات مدیریتی هستند و این موضوع حتی بقای شرکت مخابرات و صنعت مخابرات کشور را به مخاطره انداخته است.

از هیات مدیره 5 نفره شرکت خصوصی مخابرات ایران یک عضو به نمایندگی از 20 درصد سهم سهام عدالت و یک عضو به نمایندگی از 20 درصد سهام دولت جمهوری اسلامی، اعضای دولتی را تشکیل می‌دهند. اما وزارت ارتباطات در دولت یازدهم فراتر از قانون تجارت معتقد است دو عضو دولتی باید در کنار 3 عضو خصوصی که 50 سهم + 1 را در اختیار دارند در اداره این شرکت موثر باشند.

از این رو اختلافاتی در تصمیم‌گیری بین 2 عضو دولتی و 3 عضو خصوصی و عزل و نصب مدیر عامل شرکت مخابرات ایران ایجاد شده است.

اما پس از 2 سال و نیم اکنون مذاکرات اخیر بین این دو نهاد در جهت بهبود روابط جریان یافته است.

شنیده‌ها از تبادل لیست‌های مدیریتی بین مدیران مخابرات و وزارت ارتباطات دلالت دارد تا به راه حل مشترکی برای پایان دادن به اختلاف بر سر مدیریت شرکت مخابرات ایران ختم شود.

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید