راشفورد شبیه کلایورت و مولر است | اتاق خبر
کد خبر: 322047
تاریخ انتشار: 10 اسفند 1394 - 10:04
فان خال:
سرمربی یونایتد مطابق انتظار به تمجید از ستاره نوجوان تیمش پرداخت و تاکید کرد که او استعداد فوق العاده بالایی دارد.

سرمربی یونایتد مطابق انتظار به تمجید از ستاره نوجوان تیمش پرداخت و تاکید کرد که او استعداد فوق العاده بالایی دارد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از "ورزش سه"، منچستریونایتد در دومین بازی پیاپی نیز با دبل مارکوس رشفورد، موفق شد به پیروزی مهمی دست پیدا کند. یونایتد 3-2 از سد آرسنال عبور کرد. لوئیس فان خال، سرمربی منچستریونایتد، پس از این پیروزی شیرین در نشست خبری به تمجید از نوجوان با استعداد تیمش پرداخت.

فان خال گفت:" می توانم تصور کنم که استعداد راشفورد مانند بسیاری از بازیکنان جوانی است که پیش از این زیر نظر من کار کرده اند. من پاتریک کلایورت را به یاد می آورم که توانست گلی پیروزی بخش در سوپر کاپ هلند به ثمر برساند. یا ژاوی که تصور می کنم مقابل وایادولید موفق به گلزنی شد. همچنین توماس مولر که از تیم دوم توانست راهی تیم اول شود و شما این روزها می بینید که گل های زیادی برای بایرن مونیخ به ثمر می رساند.

من به هیچ عنوان از عملکرد راشفورد متعجب نشده ام. ما ترکیب کوچکی در اختیار داریم و همین مسئله باعث می شود تا به جوانان بستری بازی برسد. استعداد های جوان همواره پس از درخشش در اولین بازی خود، در بازی دوم دچار مشکل می شوند اما این مساله برای رشفورد صدق نکرد. به همین علت معتقد هستم که او استعداد بسیار بالایی دارد."

راشفورد پیش از این در جریان پیروزی 5-1 یونایتد مقابل میتیلند در لیگ اروپا نیز موفق شد دو بار گلزنی کند.

منبع: ورزش سه

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید